اکشن با طعم همکاری! | پیش نمایش بازی Fuse

۲۳ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۶:۰۵

شرکت EA از انتشار بازی شرکت جدید Insomniac به نام Fuse در ماه مارس سال 2013 خبر داد. عنوان قدیمی این بازی OverStirke نام داشت که 4 نفر به صورت Coop می توانستند آن را بازی کنند.

همانطور که ذکر شد ، بازیبازها توسط کار تیمی (Coop) در نقش 4 سرباز ورزیده ظاهر می شوند و می توانند از توانایی ها و اسلحه های خاص و منحصر به فرد خود استفاده کنند.  این اولین بازی شرکت سازنده بازی های Resistance و Ratchet & Clank در ژانر اول شخص چند نفره است. بازیبازها باید بشریت را از انرژی کشنده بیگانه ها که منشایی به نام Fuse دارد محافظت کنند.

این فقط یک دشمن ساده هست!

مدیر عامل شرکت Insomniac ، آقای Ted Price گفت: ” بازی Fuse بهترین عملکرد استودیوی Insomniac را نشان خواهد داد.” طراحی  سلاح های مخوف و عجیب ، اکشن ناب و حس ملیحی از طنز تنها قسمتی کوتاه از توانایی های سازندگان در این بازی است.  ما به شدت هیجان زده شده ایم که بازیبازها چگونه با کار تیمی و ترکیب کردن سلاح های Fuse می توانند ارتش مرگبار و مخوف بیگانه ها را نابود سازند!

یکی از قابلیت های خاص کاراکترها.

بازی Fuse ، یک بازی در ژانر  Coop 4 نفره است که روایت داستانی جالبی خواهد داشت. بازیبازها می توانند حتی به تنهایی (Solo) ، تجربه بازی با هر کاراکتر را با سوییچ کردن بین آنها در حین نبرد بدست آورند. هر کاراکتر توانایی های منحصر به فرد و سلاح خاص خود را دارد ولی این به معنای بقای مطلق نیست و باید در حین گیم پلی انتظار حوادث غیرمترقبه را نیز داشت.  سلاح های Fuse با ماده ایی از بیگانگان تغذیه می شود که این ماده به بازیبازها توانایی های خاص می بخشد که با این توانایی ها می توانند در حین نبرد استراتژی های متفاوتی را برای غلبه بر نیروی متخاصم بچینند. با پیشرفت در بازی و تکمیل ماموریت ها ، بازیبازها می توانند امتیازات Fuse را پیدا کرده تا با آنها سلاح ها و توانایی های خود را ارتقا داده تا قوی تر در صحنه نبرد حاضر شوند.

جزئیات در صحنه های نبرد بیداد می کند.

بازیبازها می توانند به صورت آنلاین و آفلاین ( بدون نیاز به اینترنت) بازی را انجام داده و از آن لذت ببرند. لذا ارتقای سلاح و توانایی ها تنها به صورت آنلاین انجام نمی شود و بازیسازها تبعیضی بین این دو قسمت قائل نشده اند که واقعا جای تقدیر دارد.

در بازی ، تیم Overstrike 9 می بایست عده ایی از شورشیان شبه نظامی به نام Raven را  از سرقت منابع Fuse از کارخانه های دولتی سرکوب کنند. برای سرکوب گروه Raven ، تیم Over Strike 9 در مناطق مختلفی از دنیا آنها را دنبال می کنند. کارخانه های صحرایی ، پایگاه های زیر آبی ، جزیره ها ، کوه های یخی ، مخفیگاه های مجلل ،تنها قسمتی از لوکیشن های بازی است که می توان در این لحظه به آن اشاره کرد. با پیشروی بازیبازها در گیم پلی و نزدیک شدن تیم Overstrike به گروه Raven ، شاهد دشمنان جدید و مهیب تر خواهیم بود که واقعا تهدیدی جدی بر علیه مردم دنیا به شمار می آیند.

به نظر می رسد که صحنه های انفجار خوب پرداخته شده است.

بازی Fuse طبق اطلاعات منتشر شده قرار است که در مارس سال 2013 برای کنسول های PS3 و Xbox 360 منتشر شود. البته انتظار می رود که این بازی به نیمه دوم سال 2013 تاخیر بخورد! امیدواریم بتوانیم هر چه زودتر این بازی را نیز امتحان کنیم. باید منتظر ماند و دید که آیا بازی Fuse می تواند در میان بقیه بازی های شوتر سال 2013 موفق ظاهر شود یا خیر.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید