پلی‌استیشن VR در زمینه فروش بزودی از مجموع فروش HTC Vive و Oculus Rift در انگلستان پیشی می‌گیرد

۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۹
پلی‌استیشن VR در زمینه فروش بزودی از مجموع فروش HTC Vive و Oculus Rift در انگلستان پیشی می‌گیرد

با عرضه گسترده هدست‌های واقعیت مجازی در سال جاری، به نظر می‌رسد انتخاب اول مشتریان در انگلستان پلی‌استیشن VR می‌باشد. بنابر گزارشات منتشر شده وضعیت فروش این هدست واقعیت مجازی بسیار عالی پیش می‌رود و در آینده‌ای نزدیک باید شاهد پیشی گرفتن   آمار فروش پلی‌استیشن VR از مجموع فروش کلی HTC Vive و Oculus Rift باشیم.

بنابر گزارشی که سایت MCV از سازمان آماری GFK منتشر کرده است، فروش پلی‌استیشن VR با روند رو به رشد بسیار خوبی همراه است و بزودی میزان فروش این هدست از مجموع فروش دو هدست HTC Vive و Oculus Rift بیشتر می‌شود.

سایت MCV در ادامه گزارش خود عنوان کرده است که در آماری که از سازمان GFK در رابطه با فروش هدست‌های واقعیت مجازی در انگلستان منتشر شده است، اندکی درصد خطا وجود دارد علت این موضوع بخاطر این است که سازمان GFK آمار دقیق فروش HTC Vive و Oculus Rift را از وبسایت‌های اصلی این هدست‌ها برآورد نمی‌کند. در گزارشاتی که خرده فروشان انگلستان از وضعیت موجودی هدست‌های واقعیت مجازی اعلام کرده‌اند، به نظر می‌رسد موجودی دو هدست مخصوص رایانه‌های شخصی کمتر از پلی‌استیشن VR می‌باشد.

مدیر سازمان GFK، پاول سیمپسون، در این رابطه می‌گوید:

پیشی گرفتن پلی‌استیشن VR در زمینه فروش نسبت به رقبای خود نباید چیز بسیار عجیبی باشد. هدست پلی‌استیشن VR دارای قیمت مناسبی است و بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ معمولی نیز قابلیت استفاده دارند و شما برای استفاده از آن نیازی به یک رایانه‌شخصی بسیار گران قیمت و قدرتمند ندارید. دارندگان پلی‌استیشن VR پس از تجربه این هدست اکثرا از عملکرد آن بسیار راضی بودند. سطح انتظار کاربران پس از استفاده از این هدست بالا رفته است و تهیه پلی‌استیشن VR را به دوستان و اعضای خانواده خود نیز توصیه می‌کنند.

سال ۲۰۱۷ یک سال مهم برای هدست پلی‌استیشن VR می‌باشد و باید ببینیم که سازندگان چه برنامه‌های خلاقانه‌ای برای این هدست در آینده دارند.

 

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید