گیفت کارت
گیفت کارت

بازی The Last of Us 2 ممکن است بزودی معرفی شود

۵ آذر ۱۳۹۵ - ۲۲:۵۹
ناتی داگ در رابطه با چگونگی طراحی تتوی حک شده بر روی دست الی توضیحاتی داده است

باتوجه به شایعات منتشر شده ممکن است تا معرفی بازی The Last of Us 2 مدت زمان زیادی نمانده باشد و شاید طرفداران این بازی نیاز نباشد تا مدت زمان طولانی به انتظار معرفی نسخه جدید این عنوان بمانند.

مطمعنا معرفی قسمت دوم بازی The Last of Us می‌تواند یک سوپرایز ویژه برای بسیاری از طرفداران باشد. قسمت اول بازی بسیار بی‌نظیر بود و یک عنوان کامل شناخته شد از این رو ساخت دنباله‌ای جدید برای این سری کار سختی برای سازندگان به نظر می‌رسد اما نمایش قسمتی دیگر از دنیای بازی با شخصیت‌های جدید می‌تواند بسیار جالب و سرگرم کننده به نظر برسد. شرکت ناتی داگ با استفاده از قابلیت‌های جدید و قدرتمندی که کنسول پلی‌استیشن ۴ در اختیار آنها قرار می‌دهد بدون شک می‌تواند عنوانی به مراتب بهتر و وسیع تر از سری اول بازی خلق کند.

خبر خوش برای طرفداران این است که شاید بازی The Last of Us 2 بزودی معرفی شود البته پیش از این نیز معرفی این عنوان توسط سازندگان تایید شده بود اما شاید معرفی بازی از مدت زمانی که فکر می‌کنیم زودتر انجام گیرد. اما این شایعه از کجا قوت گرفته است؟ کاربر نفوذی دنیای بازی‌های ویدیویی با نام مستعار shinobi602، به‌تازگی در جواب یکی از کاربران که پستی با مضمون اینکه طرفداران این بازی دوست دارند قسمت جدید The Last of Us در نمایشگاه E3 2017 معرفی شود، عنوان کرد:

شاید شما نیازی نباشد که تا آن موقع برای معرفی بازی صبر کنید.

سابقه کاربر shinobi602 در زمینه اطلاع رسانی‌ خبرهای محرمانه بسیار درخشان است! از این رو نمی‌توان به حرف‌هایی که در رابطه با عناوین بزرگ میزند شک کرد اما منظور او از بکار بردن این جمله چه بوده است؟ یعنی معرفی بازی پیش از نمایشگاه E3 2017 صورت می‌گیرد؟

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید