شایعه: Death Stranding در رویداد PlayStation Experience نمایش داده خواهد شد

۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۹

بازی Death Stranding که توسط استودیوی کوجیما پروداکشنز ساخته می‌شود، در حال حاضر یکی از مورد انتظارترین بازی‌های کنسول پلی‌استیشن ۴ است و با توجه به گفته‌های shinobi602، یک اینسایدر یا کارمند داخلی، احتمال دارد در رویداد جدید PlayStation Experience نمایشی جدید از بازی را تماشا کنیم.

او به‌تازگی یک بحث جدید در NeoGAF را آغاز کرده و مدعی شده Death Stranding احتمالا در PlayStation Experience نمایش داده خواهد شد اما به غیر از این، او اطلاعات بیشتری هم در اختیار قرار داد.

Shinobi602 همچنین گفت برخلاف شایعات، برای ساخت این عنوان از موتور بازی inFamous: Second Son استفاده نمی‌شود و از موتور واقعی آن به‌همراه نوعی گیم‌پلی در PlayStation Experience رونمایی خواهد شد.

با این حال، یکی از عناصری که به Death Stranding برای جلب توجه مردم کمک کرد، حضور نورمن ریداس، بازیگری معروف که بیشتر به علت حضور خود در سریال تلویزیونی The Walking Dead شناخته می‌شود، بوده است. ریداس نقش مهمی را در بازی خواهد داشت.

در هر صورت، ریداس در مصاحبه اخیر خود با MTV در Comic-Con از وظیفه خود در بازی رونمایی کرد و به‌نظر می‌رسد بازی‌بازان در Death Stranding خود او خواهند بود! وی در آن مصاحبه گفت:

هیدئو کوجیما بسیار نابغه است. من توصیه‌های او را دنبال می‌کنم و هرکاری که می‌گوید را انجام می‌دهم. وی گفت ما “اشک مردم را در می‌آوریم” و من گفتم “برای یک بازی ویدیویی؟” و به من پاسخ داد “بله”. سپس من از کوجیما سوال کردم “مردم در نقش من بازی خواهند کرد؟” و او گفت “نه، آن‌ها خود تو خواهند بود”.

مطمئنا این اطلاعات جالب هستند و باید منتظر باشیم تا ببینیم شخصیت اصلی در بازی قادر به انجام چه کارهایی است.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید