دیتاپک ۲ بازی PES 2017 هم‌اکنون دردسترس است

5 آذر 1395 - 00:00

به‌تازگی، کونامی تصمیم به عرضه دیتاپک ۲ بازی PES 2017 به صورت رایگان گرفته است که در آن کاربران می‌توانند از اضافه شدن کیت‌ها و چهره‌های جدیدی در بازی بهره‌مند شوند.

دیتاپک ۲ بازی PES 2017 شامل اضافه شدن ۱۶ لباس جدید به بازی می‌شود که می‌توان به عنوان مثال از اضافه شدن کیت مشهور تیم لیورپول در فصل ۲۰۰۴-۲۰۰۵ در بازی نام برد. ورزشگاه اختصاصی لیورپول یعنی Anfield نیزدوباره بازسازی شده و از استادیوم‌های دیگری که به‌تازگی اضافه شده‌اند، می‌توان به استادیوم Signal Iduna، ورزرشگاه اختصاصی تیم دورتموند و Allianz Parque اشاره کرد.

چهره ۱۰۰ بازیکن نیز در دیتاپک ۲ بازسازی شده است. از این بازیکنان می‌توان به، Marco Reus، Neymar Jr، Adrian Ramos، Sadio Mane، Lionel Messi و چندین بازیکن مطرح دیگر اشاره کرد. این بازیکنان هنگام عرضه باید با دقت بیشتری طراحی می‌شدند که حال کونامی تصمیم گرفت در دیتاپک ۲ به تصحیح چهره آنها بپردازد.

۱۱ کفش جدید نیز به بازی اضافه شده است و می‌توانید از آن‌ها در بخش Become A Legend و Edit استفاده کنید. همچنین جلوه‌های بصری Uefa Champions League نیز در بازی بهبود پیدا کرده است.

این بروزرسان فردا دردسترس است، اما باید به این نکته اشاره کرد که این بروزرسان شامل، بروزرسان مخصوص کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو نمی‌شود و کاربران این کنسول باید تا ماه دسامبر برای دریافت این بروزرسان و تجربه بازی به صورت ۴K صبر کنند.

بازی PES 2017 هم‌اکنون برای پلتفرم‌های، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۳، ایکس‌باکس ۳۶۰ و رایانه‌های شخصی دردسترس است.

برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید