گیفت کارت
گیفت کارت

جزییات محتوای دانلودی بعدی بازی Rainbow Six Siege پیش از پایان سال ۲۰۱۶ منتشر می‌شود

۴ آذر ۱۳۹۵ - ۲۳:۴۶
جزییات محتوای دانلودی بعدی بازی Rainbow Six Siege پیش از پایان سال ۲۰۱۶ منتشر می‌شود

اخیرا شرکت یوبی‌سافت تایید کرده بود که برای بازی شوتر Rainbow Six Siege در آینده محتواهای دانلودی رایگان بیشتری منتشر می‌شود، حال بنابر اعلام شرکت سازنده جزییات محتوای دانلودی جدید بازی پیش از پایان سال ۲۰۱۶ میلادی برای علاقه مندان منتشر می‌شود.

جدیدترین محتوای دانلودی عرضه شده برای این عنوان با نام Operation Red Crow شناخته می‌شود که دو نقشه جدید و دو اپراتور جدید را به بازی اضافه کرده است.

در حال حاضر کاربران مشغول تجربه محتوای دانلودی جدید هستند اما با این حال به‌تازگی مدیر اجرایی شرکت یوبی‌سافت، ان بلوندل، در طی مصاحبه‌ای اشاراتی به وضعیت محتوای دانلودی بعدی بازی Rainbow Six Siege داشته است. به گفته بلوندل به احتمال بسیار قوی جزییات محتوای دانلودی بعدی بازی پیش از پایان سال ۲۰۱۶ برای علاقه‌مندان منتشر می‌شود، توجه کنید که تاریخ دقیق انتشار محتوای دانلودی جدید هنوز مشخص نشده است و شما تا پایان سال جاری فقط اطلاعات بیشتری از این محتوا دریافت خواهید کرد.

همانطور که می‌دانید مدت زیادی تا پایان سال ۲۰۱۶ میلادی نمانده است و بزودی باید شاهد منتشر شدن جزییات محتوای دانلودی جدید بازی Rainbow Six Siege باشیم.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید