گیفت کارت
گیفت کارت

Farming Simulator 17 در عرض کمتر از یک ماه به مرز یک میلیون بازی‌باز رسید

۴ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۴

عناوین سبک شبیه‌ساز بسیار محبوب است و سری Farming Simulator نیز بخشی از محبوب‌ترین عناوین این سری‌ست که طرفداران سرسختی دارد. حال این سری رکوردی جدیدی را ثبت نموده است.

Farming Simulator 17 توانسته در عرض کمتر از یک ماه به مرز یک میلیون بازی‌باز رسد. این یک رکورد جدید برای سری Farming Simulator است. طبق بیانیه‌ی جدید استودیوی جاینت سافتوور Farming Simulator 17 توانسته در مقدار فروش دوبرابر نسخه قبلی در طی هفته اول عرضه عمل کند. نسخه قبلی در طول دو سال توانسته ۳ میلیون عدد به‌فروش برساند و حال گویا Farming Simulator 17 قصد دارد به اعداد بزرگ‌تری برسد. بیش از نصف فروش Farming Simulator 17 از طریق رایانه‌های شخصی بوده است. برروی کنسول‌ها نیز بسیار موفق بوده و پرفروش‌ترین بازی کنسول آلمان و پنجمین در بریتانیا است.

توماس فرای کارگردان Farming Simulator 17 درمورد این اتفاق چنین گفت:

رسیدن به رکورد یک میلیون بازی‌باز در چنین زمان کوتاهی فوق العاده است. حس بسیار خوبی‌ست که Farming Simulator 17 توانسته بازخوردهای فوق العاده‌ای دریافت کند و نتیجه روی کار آوردن افراد جدید را می‌بینیم. این دستاورد بدون کمک ناشر Farming Simulator امکان پذیر نبود. آن‌ها با اعتماد به ما و در اختیار گذاشتن منابع لازم امکان ساخت بازی موردنظرمان را به ما دادند که هم‌اکنون بسیار موفق است.

Farming Simulator 17 هم‌اکنون در اختیار رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و پلی استیشن ۴ است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید