گیفت کارت
گیفت کارت

نسخه واقعیت مجازی بازی Dark Souls در راه است؟

۴ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۹
نسخه واقعیت مجازی بازی Dark Souls در راه است؟

به‌تازگی شایعاتی مبنی بر در دست ساخت قرار داشتن نسخه واقعیت مجازی بازی Dark Souls توسط شرکت فروم سافتوار به گوش می‎رسد.

بنابر اخبار منتشر شده شرکت فروم سافت وار به صورت جدی تمرکز خود را بر روی توسعه عناوین جدید واقعیت مجازی گذاشته است. صحت این خبر را توسعه دهندگان این شرکت در مصاحبه‌های قبلی خود تایید کرده‌اند و همچنان اشاره‌ای به ساخت عناوینی برای پشتیبانی از پلی‌استیشن VR نیز داشته‌اند. ما بسیار امیدوار هستیم شرکت فروم سافتوار که همیشه سبک خاص و جذابی را در عناوین خود همانند سری Dark Souls به نمایش گذاشته‌اتد، تحولی نیز در بازی‌های واقعیت مجازی ایجاد کنند و شاهد عرضه بازی متفاوت نسبت به بقیه عناوین واقعیت مجازی باشیم البته تمام این‌ها فقط حدس و گمان هستند و چیزی بصورت رسمی هنوز اعلام نشده است.

به‌تازگی آتسو یوشیمارا، تهیه کننده بازی Dark Souls 3، در جریان همایش Golden Joysticks Awards 2016 اشاره مرموزی به برنامه‌های آینده شرکت فروم سافتوار کرده داشته است. زمانی که از او درباره ساخت نسخه واقعیت مجازی بازی Dark Souls سوال پرسیده شود، یوشیمارا به نوعی از پاسخ دادن طفره رفت، او در جواب این سوال گفت:

شاید… ما نیز امیدواریم… امیدواریم.

پاسخ مرموزانه یوشیمارا به این سوال و عدم وجود قطعیت در حرف‌های او و با توجه به در نظر گرفتن فعالیت‌های شرکت فروم سافتوار بر روی عناوین واقعیت مجازی، ساخت نسخه واقعیت مجازی بازی Dark Souls توسط این شرکت دور از ذهن نیست.

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید