گیفت کارت
گیفت کارت

فیل اسپنسر: توسعه Crackdown 3 به‌خوبی پیش می‌رود

۴ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۵

زمان بسیاری از آخرین باری که اخباری درمورد Crackdown 3 شنیده‌ایم، می‌گذرد. استودیوی سازنده Crackdown 3 یعنی Reagent Games چندماه پیش خبر از عرضه این عنوان درسال ۲۰۱۷ داد. حال اسپنسر به طرفداران اطمینان می‌دهد که توسعه Crackdown 3 به‌خوبی پیش‌ می‌رود.

چندی بود که اخبار مختلفی درمورد کنسل شدن پروژه ساخت Crackdown 3 در فضای مجازی شنیده می‌شد. حال فیل اسپنسر اعلام کرده است که Crackdown 3 درحال توسعه بوده و آخرین نسخه بازی را تجربه کرده است. اسپنسر در پاسخ به سوال یکی از طرفداران در توییتر، چنین گفت:

Crackdown 3 درحال توسعه است و تیم برروی آن کار می‌کند.

آخرین نسخه بازی را نیز اخیرا تجربه کردم و بسیار خوب به‌نظر می‌رسید. موردی که خیلی در رابطه با Crackdown 3 دوست دارم و از قالب کلی بازی نیز مشخص است، توجه به گیم‌پلی کلاسیک و قدیمی‌ست.

در تیرماه بود که مایکروسافت تایید کرد Crackdown 3 در تاریخ نامعلومی هنگام سال ۲۰۱۷ منتشر می‌شود. طبق گفته کارگردان بازی، دیوید جونز، عرضه بازی در سال ۲۰۱۶ باعث می‌شد اهداف تیم محقق نشود.

Crackdown 3 بازی است که برای آینده ساخته شده و قرار است تجربه‌ای در اختیار بازی‌باز گذارد که ژانر چندنفره را دوباره تعریف می‌کند. متاسفانه ما در عرضه به‌موقع بازی طبق برنامه زمانی‌مان با چالش‌هایی روبه‌رو بودیم و نتوانستیم در تابستان ۲۰۱۶ بتای چندنفره بازی را در اختیار بازی‌بازان قرار دهیم. هدف اصلی ما این است که تجربه‌ای در اختیار بازی‌بازان قرار دهیم که نه آن را پیش‌تر تجربه کرده‌اند و یا گمان می‌کردند که امکانش وجود دارد و محدود کردن خودمان به آن تاریخ مشخص عرضه، باعث می‌شد نتوانیم به اهداف اصلی‌مان برسیم.

Crackdown 3 در سال ۲۰۱۷ برای ایکس‌باکس وان و ویندوز ۱۰ منتشر می‌شود. همچنین بازی قرار است به‌عنوان بخشی از برنامه Xbox Play Anywhere انتشار یابد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید