راه حلی برای حل مشکلات افت گرافیکی بازی Battlefield 1 در رایانه‌های شخصی

۳ آذر ۱۳۹۵ - ۲۳:۱۸
اسلحه‌های جدیدی برای بازی Battlefield 1 منتشر خواهد شد

چند روز قبل گزارشاتی مبنی بر کاهش کیفیت گرافیکی بازی Battlefield 1 بر روی رایانه‌های شخصی منتشر شد، این اتفاق به دنبال آخرین بروزرسانی این بازی صورت گرفته است. در حالی که دارندگان نسخه رایانه‌های شخصی بازی منتظر برطرف سازی این مشکلات گرافیکی از سوی شرکت دایس بودند، به نظر می‌رسد هنوز راه حل قطعی برای رفع این مشکل مشخص نشده است.

حال به دنبال طولانی شدن وجود این مشکلات و اعلام نکردن یک راه حل قطعی از سوی شرکت سازنده، در قسمت زیر روشی برای دارندگان نسخه رایانه‌های شخصی بازی Battlefield 1 قرار داده شده است که منجر به افزایش کیفیت گرافیکی و بصری بازی می‌شود البته لازم به ذکر است با انجام روش زیر نیز برخی از مشکلات گرافیکی در بازی وجود خواهد داشت و امکان برگرداندن این تنظیمات به حالت اولیه از این راه وجود ندارد.

برای افزایش کیفیت گرافیکی بازی Battlefield 1 باید مرحله به مرحله دستورالعمل‌های زیر را در رایانه خود انجام دهید.

  1. پوشه battlefield 1 را در My Documents رایانه خود باز کنید.
  2. پوشه Settings را باز کنید.
  3. همه محتویان آن به جز فایل‌های PROSAVE_backup و PROFSAVE را بطور کامل پاک کنید ( این دو فایل مربوط به بخش داستانی بازی می‌شوند و تاثیری بر کیفیت بازی ندارند ).
  4. وارد بازی battlefield 1 شوید.
  5. تنظیمات گرافیکی را روی حالت Ultra یا هر حالتی که از قبل بوده است قرار دهید.

بنابر گزارشاتی که از سوی بازیکنان بازی Battlefield 1 منتشر شده است، پیاده سازی این روش موجب افزایش کیفیت گرافیکی بازی می‌شود اما بازهم با گرافیک اولیه بازی تفاوت دارد و در سطح پایین‌تری قرار می‌گیرد.

شما می‌توانید تا زمانی که شرکت دایس بصورت رسمی راه حل این مشکل را اعلام کند از این روش استفاده کنید.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید