نگران گلیچ مربوط به ذخیره‌سازی عنوان Pokemon Sun & Moon نباشید

۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۷

چندان از این گلیچ که موجب تخریب فایل‌های ذخیره سازی Pokemon Sun&Moon می‌شود به هراس نیفتید.

بازی‌بازان این عنوان در مورد این گلیچ کم‌یاب اما وحشتناک که ذخیره‌سازی بازی در Pokecentres و Battletree موجب نابودی بازی‌شان می‌شود به وحشت افتاده‌اند.

زمانی که چنین بازی‌بازانی ذخیره خود در  عنوان Pokemon Sun& Moon را باز می‌کنند، مدل شخصیت خود را نمی‌یابند و نمی‌توانند هیچ کاری در مورد این قضیه انجام دهند. به این معنی که نمی‌توانند از آن‌جایی که ذخیره کرده‌اند پیشروی کنند و باید از ابتدا Pokemon Sun & Moon را آغاز کنند.

از آن‌جایی که دو عنوان قبلی یعنی Pokemon X&Y نیز چنین مشکلی داشت و ذخیره‌سازی بازی در مکان‌های مشخصی از بازی موجب نابودی همه چیز می‌شد ، به نظر می‌رسد این گلیچ کاملا باورپذیر باشد. هم‌چنین چندین ویدیو نیز از این قضیه تا به حال بارگذاری شده است.

اما همزمان تعداد زیادی از بازی‌بازان Pokemon Sun & Moon بیان کردند که همیشه بازی‌شان را در Pokecentres ذخیره‌سازی می‌کرده‌اند(که یک عادت مشترک بین بازی‌بازان قدیمی این سری است) و تا به  حال مشکلی برایشان پیش نیامده است.بنابراین آیا این فقط یک گلیچ کم‌یاب است و نباید چندان به آن توجه کرد؟

اما اکنون وبسایت کوتاکو  یک دلیل قانع‌کننده برای این مشکلات ذخیره‌سازی عنوان pokemon Sun & Moon بیان کرده است : بازی‌بازان مبتلا به این گلیچ در حال تقلب در بازی بوده‌اند.

این تئوری از Kaphotics ، سازنده ابزار تقلب Pokemon Sun & Moon به نام PKHex می‌آید. با توجه به آن‌ها، این یک باگ شناخته شده در PKHex است و در نسخه ۱۸ نوامبر پچ شده بود. این موضوع به ما ثابت می‌کند که حتی ما باید نرم‌افزار غیرقانونی خود را نیز به روزرسانی کنیم.

توییت زیر که با جستجوی Kaphotics قابل مشاهده بود را بخوانید:

خنده‌دار است که مردم بازی را به خاطر یک «گلیچ» سرزنش می‌کنند به جای این‌که اعتراف کنند درحال استفاده از یک ابزار غیرقانونی در بازی هستند. این ابزار موجب این اشکال شده است. — Kurt (@Kaphotics) November 22, 2016

البته امکان این وجود دارد که چند بازی‌باز Pokemon SUn & Moon با این گلیچ ذخیره‌سازی بدون استفاده از این ابزار مواجه شده باشند. اما حتی اگر این‌چنین هم باشد یک اتفاق شانسی بوده است. اگر هم که مربوط به تقلب بوده است این قضیه که چرا این‌قدر این گلیچ کم‌یاب است را نیز توضیح می‌دهد.

با این حال ، اگر به من باشد دیگر در Pokecentres ذخیره نمی‌کنم. هم‌چنین اگر شما از آن ابزار تقلب نام‌برده استفاده می‌کنید پیشنهاد ما این است که هر چه زودتر آن را به روزرسانی نمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید