عنوان FIFA 17 در پایان هفته برای پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان رایگان خواهد بود

۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۰

شما شانس این را خواهید داشت تا این عنوان را به صورت رایگان در پایان هفته تجربه کنید.

شرکت EA اعلام کرد که یک آزمایش مجانی (free trial) از Fifa 17 را بازی‌بازان پلی‌استیشن ۴ و ایکس باکس وان می‌توانند در آخر این هفته تجربه کنند.

این آزمایش به شما دسترسی به نسخه کامل بازی شامل بخش داستانی ، آلتیمیت تیم ، بخش Career  و بخش‌های دیگر را می‌دهد. اگرچه چند محدودیت نیز وجود دارد.

اول این که اگر شما یک کاربر ایکس‌باکس وان بوده و عضو EA Access نیز هستید و ۱۰ ساعت تجربه نسخه آزمایشی قبل از عرضه Fifa 17 را تمام کرده‌اید، نمی‌توانید از این نسخه آزمایشی استفاده کنید. به علاوه فقط بخش محدودی از مد داستانی بازی بر روی هر دو پلتفرم در دسترس است اما دسترسی کامل به باقی بخش‌ها خواهید داشت.

EA بیان کرده که شما قادر به بازی تا ۱۰ ساعت بر روی ایکس‌باکس وان هستید اما محدودیت مشابه روی پلی‌استیشن ۴ را هنوز اعلام نکرده است. به هرحال این نسخه آزمایشی از فردا یعنی پنجشنبه ۴ آذر قابل دسترس است و تا یکشنبه نیز فرصت دارید. هر پیشروی نیز که در بازی انجام دهید اگر نسخه کامل را خریداری کردید برایتان حفظ می‌شود و می‌توانید از ادامه به بازی بپردازید.

شایان ذکر است که عنوان Fifa 17 را به صورت دیجیتالی از هر کجا از جمله از  ایکس‌باکس لایو به صورت دیجیتالی می‌توانید خریداری کنید و به زودی نیز بر روی پی‌‌اِس‌اِن موجود می‌شود. جمعه سیاه نیز تا دوشنبه است بنابراین می‌توانید تا آن موقع از تخفیف نیز برای خرید این عنوان در ایکس‌باکس وان استفاده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید