دیپ سیلور در زمانبندی انتشار بازی Homefront: The Revolution عجله کرده‌ است

قفل امنیتی Denuvo از روی بازی Homefront: The Revolution برداشته شد

مدیر بازاریابی شرکت دیپ سیلور معتقد است این شرکت در مشخص کردن تاریخ عرضه بازی Homefront: The Revolution خیلی عجولانه عمل کرده‌ است و می‌توانست بهتر از این‌ها عمل کند.

پاول نیکولاس، مدیر تجاری و بازاریابی شرکت دیپ سیلور اخیرا طی مصاحبه‌ای عنوان کرد که ناشر بازی Homefront: The Revolution در عرضه این عنوان بسیار عجله کرده است، به اعتقاد نیکولاس انتشار عجولانه بازی یکی از علت‌های فروش نه چندان قوی بازی در بازار جهانی بوده است. او می‌گوید:

همانطور که شما مطلع هستید در حال حاضر کیفیت چیزی است که عناوین بزرگ را در بازار جهانی موفق می‌کند و از این رو ناشران و سازندگان به شدت در تلاش هستند تا به این مهم دست پیدا کنند. ما در حال حاضر تجارب زیادی از انتشار بازی Homefront: The Revolution کسب کرده ایم و می‌دانیم برای ساخت عناوین آینده باید از اشتباهات گذشته خود درس بگیریم، کیفیت یک بازی بسیار مهم است اما زمانبندی تاریخ انتشار بازی نیز باید هوشمندانه در نظر گرفته شود. تیم سازنده Dambuster به نظر من بسیار عالی کار کرد، تیم سازنده به حمایت از بازی در زمان انتشار پرداخت و پس از آن توانست طرفداران را راضی نگه دارد. علی رغم مشکلاتی که در فروش بازی به وجود آمده است اما بازخوردهای مثبت بسیار زیادی نیز توسط بازیکنان از بازی Homefront: The Revolution مشاهده شده است و شرکت دیپ سیلور درس بزرگی در زمینه زمان بندی تاریخ انتشار عناوین خود از این اتفاق گرفته است.

جالب است بدانید که بازی Homefront: The Revolution به مدت ۴ سال در دست ساخت بوده است. سری Homefront ابتدا در اختیار شرکت THQ قرار داشت که با تعطیل شدن این شرکت امتیاز بازی به شرکت کرایتک فروخته شد که بعد از مدتی حق ساخت بازی به شرکت دیپ سیلور رسید و دیپ سیلور نیز با احداث استودیوی Dambuster به توسعه و ساخت قسمت جدید بازی با نام The Revolution پرداخت.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید