طبق آمار گیم‌استاپ، پلی‌استیشن ۴ پرو شروع بسیار خوبی داشته است

۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۶

طی کنفرانس مالی سه ماهه گیم استاپ (Gamestop)، مدیران این مجموعه خرده فروشی، دیدگاه‌ها و نقطه نظرهای خود را در مورد آغاز فروش کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو به اشتراک گذاشتند و همچنین اطلاعات جالبی در مورد هدست‌های واقعیت مجازی بیان کردند.

در مورد آغاز فروش کنسول جدید سونی، یعنی پلی‌استیشن ۴ پرو این گونه گفته شده است:

ما تقاضای بسیار خوبی برای کنسول‌های جدید دریافت کرده‌ایم: پلی‌استیشن ۴ پرو یک شروع قدرتمند داشته است و هدست واقعیت مجازی نیز کمتر از ۱۰ روز در قفسه فروشگاه‌ها موجود بوده است.

نکته جالبی که گیم استاپ به آن اشاره می‌کند این است که نزدیک شدن به عرضه کنسول پلی‌استیشن ۴، باعث کاهش قابل توجه فروش پلی‌استیشن ۴ معمولی شده بود.

قطعا فروش پلی‌استیشن ۴ به دلیل عرضه کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو کاهش یافته بود اما با عرضه پلی‌استیشن ۴ پرو، فروش کنسول پلی‌استیشن ۴ نیز به حالت گذشته بازگشت.

همان طور که می‌بینید عرضه یک کنسول جدید برروی فروش کنسول‌های قدیمی تر تاثیر زیادی می‌گذارد و در این جا حتی ما شاهد هستیم که فروش کنسول قدیمی تر پس از عرضه کنسول جدید، به حالت عادی و گذشته خود بازگشته که بسیار جالب است.

طبق آماری که از فامیتسو و Media Create به دست آمده است، پلی‌استیشن ۴ پرو در ژاپن نیز به خوبی می‌فروشد و در هفته گذشته ۶۵,۰۰۰ واحد به فروش رسانده بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید