حالت چندنفره یکپارچه Watch Dogs 2 در دسترس قرار گرفت

۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۰

امروز، یوبی‌سافت به‌روزرسانی ۱٫۰۵ عنوان Watch Dogs 2 را برای کنسول‌ها عرضه کرد که ویژگی‌های اصلی و بزرگ بازی که از ابتدا در دسترس نبودند را در دسترس بازی‌بازان قرار می‌دهد. از جمله این قابلیت‌ها می‌توان به حالت چند نفره یکپارچه اشاره کرد.

اما خبر خوب این جا است که این به‌روزرسانی،علاوه بر در دسترس قرار دادن حالت چند نفره یکپارچه، باعث بهبودهایی در پایداری و مشکلات کرش در بازی می‌شود. پیام زیر در Reddit پست شده است:

ما خوشحال هستیم این خبر خوب را اعلام کنیم که اولین فاز از حالت چند نفره یکپارچه را در‌ دسترس قرار‌ داده‌ایم. این حالت هم‌اکنون برای پلی‌استیشن ۴ در دسترس است اما حالت چند نفره یکپارچه در ایکس‌باکس وان در عصر امروز در دسترس قرار خواهد گرفت.

به‌روزرسانی ۱٫۰۵ بازی همچنین شامل بهبودهایی در پایداری بازی و رفع کرش‌ها می‌شود. با این که تعداد بازی‌بازانی که با کرش مواجه شده بودند بالا نبود اما همان افراد به شدت به این موضوع مشکل داشتند و این مشکل مرتبا تکرار می‌شد. با در دسترس قرار گرفتن حالت چند نفره یکپارچه می‌توانید از ویژگی‌های زیر استفاده کنید:

  • دوستان خود را برای بازی co-op دعوت کنید یا به دنبال همکاران جدید برای این co-op بگردید.
  • در دنیای هکر رقیب شروع به هک کردن کنید.
  • هدف‌هایی را که برایشان جایزه تعیین شده است را پیدا کنید یا برای آن‌ها جایزه تعیین کنید.

ما به رفع مشکلات در پایداری آنلاین بازی و حالت چند نفره یکپارچه بازی ادامه می‌دهیم و وارد آخرین فاز این حالت خواهیم شد. فاز آخر شامل مود جایزه بگیر (Bounty mode) بدون استفاده از app و ماموریت‌های همگانی Dedsec خواهد بود.

برای صبر و پشتیبانی شما مشکریم.

اگر شما عنوان Watch Dogs 2 را برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی بازی می‌کنید، باید بگویم که این نسخه از بازی در ۲۹ نوامبر منتشر خواهد شد و هنوز خبری از عرضه قابلیت‌های اشاره شده در بالا برای رایانه‌های شخصی به گوش نرسیده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید