تماشا کنید: Conan Exiles به سرویس دسترسی‌ زودهنگام و برنامه پیش‌نمایش ایکس‌باکس راه می‌ِیابد

۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۰

امروز Funcom اعلام کرد که عنوان جهان باز و سبک بقای Conan Exiles به سرویس دسترسی‌ زودهنگام و برنامه پیش‌نمایش ایکس‌باکس راه می‌‌یابد.

طبق اعلام Funcom، عنوان Conan Exiles از طریق سرویس دسترسی زود هنگام و در تاریخ ۳۱ ژانویه سال ۲۰۱۷ برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. همچنین اعلام شد که این عنوان در زمانی نا مشخص در فصل بهار سال آینده، وارد برنامه پیش نمایش (Preview) کنسول ایکس‌باکس وان می‌شود. به مناسبت همین موضوع، Funcom یک تریلر جدید از بازی منتشر کرد.

اگر پیش از این چیزی در مورد بازی Conan Exiles نشنیده بودید، می‌توانید معرفی کوتاهی از بازی را در زیر مطالعه کنید:

Conan Exiles یک بازی محیط باز سبک بقا است که وقایع آن در سرزمین کنان بربر رخ می‌دهد. شما یک تبعیدی هستید و باید در سرزمین‌های بی آب و علف منطقه اشاره شده برای نجات و بقای خود هر کاری را انجام دهید؛ جایی که ضعیف همیشه خرد می‌شود و تنها قدرتمند می‌تواند زندگی کند. این دنیا را نابود کرده و از نو بسازید. می‌توانید این کار را تنها یا با کمک هم پیمانان خود به صورت چند نفره آنلاین انجام دهید. Conan Exiles یک سند باکس تهی نیست. این دنیایی پر از تاریخ و گذشته است که شما باید آن‌ها را کشف کرده و از دانش و رازهایی که در این دنیا موجود است به نفع خود استفاده کنید.

تریلر جدید منتشر شده از بازی، از نسخه زود هنگام برروی رایانه‌های شخصی است که با وجود کامل نبودن آن، به نظر خوب و راضی کننده می‌آید. منتظر انتشار اولیه عنوان Conan Exiles در بهار سال ۲۰۱۷ باشید.

عنوان Conan Exiles قرار است در تاریخی نا مشخص برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ منتشر شود. شما می‌توانید تریلر جدید بازی را در زیر مشاهده و دانلود نمایید:

دانلود با رزولوشن ۱۰۸۰p

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید