فصل سوم The Walking Dead در ۲۰ دسامبر آغاز می‌شود | منتظر نمایش بازی در TGA باشید

۲ آذر ۱۳۹۵ - ۲۲:۱۱

زمان تقریبا زیادی از آخرین ملاقات بازی‌بازان با کلمنتاین و سری جذاب و پر طرفدار The Walking Dead می‌گذرد اما بازی‌بازان و طرفداران می‌توانند خوشحال باشند زیرا زمان زیادی تا انتشار قسمت نخست فصل سوم باقی نمانده است. این خبر را امروز تل تیل گیمز منتشر کرد.

امروز در یک نشست خبری، تل تیل گیمز اعلام کرد که نخستین قسمت از فصل سوم عنوان The Walking Dead، با نام The Walking Dead: The Telltale Series – A New Frontier در تاریخ ۲۰ دسامبر سال جاری برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۳، ایکس‌باکس ۳۶۰، رایانه‌های شخصی، آی‌او‌اس و اندروید منتشر خواهد شد.

علاوه بر‌عرضه نسخه دیجیتالی قسمت اول در اواخر دسامبر، تل تیل گیمز همچنین از نسخه فیزیکی A New Frontier رونمایی کرد که در تاریخ ۷ فوریه سال ۲۰۱۷ تنها برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر می‌شود و علاوه بر قسمت اول، کد سیزن پس بازی برای دریافت قسمت‌های بعدی را نیز دارا خواهد بود. بازی‌بازان هم‌اکنون می‌توانند این عنوان را در فروشگاه پلی‌استیشن و شبکه استیم پیش خرید کنند. به عنوان جایزه به کاربران پلی‌استیشن ۴، عنوان The Walking Dead: Season 2 و عنوان The Walking Dead: Michonne اهدا خواهد شد. کاربران رایانه‌های شخصی در استیم نیز می‌توانند ۱۰ درصد تخفیف دریافت کنند.

اما خبر خوب دیگر این است که فصل سوم The Walking Dead در نمایش The Game Awards 2016 حضور خواهد داشت و می‌توانیم در ۱ دسامبر شاهد نمایش این عنوان مورد انتظار باشینم. با پوشش لحظه به لحظه از مراسم TGA 2016 حتما با گیمفا همراه باشید. یک توضیح مختصر از فصل سون The Walking Dead منتشر شده است که می‌توانید در زیر مطالعه کنید:

وقتی خانواده تنها چیزی است که برایت باقی می‌ماند… برای محافظت از آن تا کجا می‌روی؟ چهار سال پس از نابود شدن جامعه به دست مردگان، زندگی مردم از حرج و مرج خارج می‌شود، اما به چه بهایی؟ آیا انسان‌های زنده تا حد و مرز جدید قابل اعتماد خواهند بود؟ به عنوان خاویر (Javier)، یک پسر جوان که می‌خواهد خانواده اسیر شده خود را پیدا کند، با یک دختر جوان که تجربه غیر قابل تصوری در از دست دادن نزدیکان‌اش دارد آشنا می‌شوید. نام او کلمنتاین است و سرنوشت شما در داستانی که هر انتخاب می‌تواند آخرین انتخاب شما باشد به هم پیوند خورده است.

The Walking Dead: The Telltale Series – A New Frontier در تاریخ ۲۰ دسامبر سال جاری برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۳، ایکس‌باکس ۳۶۰، رایانه‌های شخصی، آی‌او‌اس و اندروید منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید