LEGO City Undercover برای پلتفرم‌های نسل هشتم منتشر خواهد شد

۲ آذر ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۱

شاید عجیب باشد که یک بازی لگو در انحصار یک کنسول قرار بگیرد و بازی‌بازان پلتفرم‌های دیگر نتوانند آن را تجربه نمایند. این موضوع از این نظر عجیب است که معمولا مشاهده می‌کنیم بازی‌های لگویی استودیوی Traveller’s Tales برای همه پلتفرم‌های موجود منتشر می‌شوند. حال، قرار است یکی از بازی‌های لگو که در انحصار کنسول Wii U قرار دارد، برای دیگر پلتفرم‌ها نیز منتشر شود.

امروز شرکت سرگرمی‌های برادران وارنر اعلام کرد که عنوان LEGO City Undercover در فصل بهار سال ۲۰۱۷ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

اگر به یاد داشته باشید، این عنوان ماجرایی سند باکس مانند و سرگرم کننده در ابتدا در ماه مارس سال ۲۰۱۳ به صورت انحصاری برای کنسول Wii U منتشر شد. برخلاف بیشتر بازی‌های لگوی استودیوی Traveller’s Tales که بر اساس لایسنس‌های مختلفی (از جمله مارول و دی‌ سی) ساخته می‌شوند، عنوان LEGO City Undercover بر مبنی نشان LEGO City ساخته و طراحی شده است.

کنترل Chase McCain را به دست بگیرید؛ یک کارآگاه مخفی که توانایی تغییر دادن چهره و ظاهر خود را دارد. ماموریت شما این است که Rex Fury ناجوانمرد را گیر بیندازید و به موج جنایت‌های او پایان دهید.

برادران وارنر هنوز جزئیات انتشار LEGO City Undercover برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی را منتشر نکرده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید