بلیزارد برروی پروژه اول شخص معرفی نشده‌ای کار می‌کند

۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۷

بلیزارد برروی پروژه اول شخص معرفی نشده‌ای کار می‌کند که با توجه به دو فراخوان جذب کارمند در سایت مشاغل ایالات متحده این کمپانی، با بهره‌گیری از یک موتور اول شخص قدرت‌مند ساخته می‌شود.

این فراخوان‌ها برای دو مهندس نرم‌افزار است که بلیزارد به‌طور خاصی ترجیح می‌دهد تجربه کار برروی بازی‌های اول شخص را داشته باشند. تاکنون Overwatch تنها بازی اول شخصی بوده که بلیزارد توسعه داده است. مشخص نیست که این پروژه یک گسترش‌دهنده یا دنباله برای Overwatch است یا خیر. شاید هم مربوط به یک بازی کاملا جدیدی شود. سری‌های دیگری که بلیزارد آن‌ها را توسعه داده، World of Warcraft ،StarCraft و Heroes of the Storm در کنار Hearthstone هستند.

این اولین باری نیست که بلیزارد آگهی کار برای یک پروژه معرفی نشده را منتشر کرده است. در اوایل سال جاری، این کمپانی دنبال فردی برای هدایت پروژه بعدی Diablo بود. در عین حال همچنین در سال ۲۰۱۵، این شرکت یک کارگردان هنری برای “پروژه معرفی نشده‌ای” در جهان Diablo را جذب می‌کرد.

آخرین به‌روزرسانی Overwatch مربوط به معرفی Sombra، شخصیت جدیدی که قادر به هک کردن توانایی بازی‌بازان دیگر را دارد، می‌شود. بازی اصلی هم با بازخورد خوبی از سوی منتقدین مواجه شد و گیمفا آن را یک “شوتر استثنائی” خواند و امتیاز ۹٫۲ را برای آن در نظر گرفت. برای دریافت اطلاعات بیشتر، نقد و بررسی کامل گیمفا را در این بخش مطالعه کنید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید