Skyrim برای نینتندو سوئیچ تایید شد

۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۳
The Elder Scrolls

یکی از کارگردانان بتسدا یعنی تاد هاوارد سرانجام تایید کرد Skyrim برای کنسول نینتندو سوئیچ پورت خواهد شد.

او این موضوع را طی مصاحبه خود با Glixel مورد بحث قرار داد و این کنسول را تحسین کرد و راجع به پورت نسخه نینتندو سوئیچ بازی Skyrim صحبت نمود:

عاشقش هستم. من توانستم با نینتندو سوئیچ بازی کنم و تجربه‌ شگفت‌انگیزی داشتم. کاری که نینتندو می‌خواهد با نینتندو سوئیچ انجام دهد، واقعا هوشمندانه است و با افتخار می‌گویم که بتسدا از آن پشتیبانی خواهد کرد. این اولین باری است که ما کاری را برای یکی از کنسول‌های نینتندو انجام می‌دهیم. Skyrim برای این کنسول پورت می‌شود و در واقع همان عنوانی است که در پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان دیده‌ایم.

بنابراین Skyrim برای نینتندو سوئیچ پورت می‌شود و با توجه به شایعات، یکی از عناوین زمان عرضه این کنسول خواهد بود.

با این حال، نینتندو سوئیچ قادر به اجرای دیسک بازی‌های قدیمی نیست. نینتندو راجع به این موضوع طی یکی از مصاحبه‌های خود با Famitsu صحبت کرد که به‌طور رسمی تایید نمودند سوئیچ هرگز قادر به اجرای دیسک بازی‌های Wii U و همچنین کارت‌های ۳DS نخواهد بود. با این حال، کاربران می‌توانند با دانلود نسخه دیجیتالی بازی‌های قدیمی، به تجربه آن‌ها برروی سوئیچ بپردازند.

علاوه بر این، نینتندو در رابطه با باتری این کنسول هم صحبت کرد. به‌نظر می‌رسد نینتندو سوئیچ باتری بسیار طولانی مدتی خواهد داشت و گفته شده بازی‌بازان می‌توانند از این کنسول بدون نگرانی از شارژ کردن باتری یا مورادی از این قبیل لذت ببرند.

نینتندو سوئیچ در سال ۲۰۱۷ منتشر خواهد شد.

نظر شما راجع به این کنسول چیست؟ چه انتظارهایی از آن دارید؟ دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید.

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید