فروش Watch Dogs 2 در بریتانیا هنگام هفته نخست بسیار ناامید کننده بود

۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۳

نسخه اول عنوان Watch Dogs توانست با بازاریابی فوق العاده و انتظار بالا، یک موفقیت عالی از نظر مالی برای یوبی‌سافت باشد اما نسخه دوم حتی نتوانسته نصف آنچه نسخه اول بدست آورد، کسب کند.

نسخه اول عنوان Watch Dogs در هنگام عرضه توانست پرفروش‌ترین عنوان جدید یوبی‌سافت در هنگام عرضه شود اما بسیاری از بازی‌بازان از تجربه آن ناامید شدند و انتظار بیشتری از آن داشتند. حال گویا ناامیدی چهار سال قبل بازی‌بازان برروی نسخه دوم هم تاثیر داشته است. با عرضه این عنوان و دریافت نمراتی خوب از منتقدین، جزئیات بیشتری از عملکرد آن در بازار بریتانیا انتشار یافته است. طبق آمار موسسه معتبر Chart UK عنوان Watch Dogs 2 در هفته نخست عرضه خود، تنها ۸۰ هزار عدد نسخه از بازی را به فروشگاه‌ها ارسال کرده است. در مقایسه باید گفت که نسخه اول Watch Dogs در سال ۲۰۱۲ توانست هنگام هفته نخست عرضه، ۳۸۰ هزار عدد از بازی را به فروشگاه‌ها عرضه نماید یعنی نسخه دوم چیزی نزدیک به ۳۰۰ هزار نسخه از بازی اول خود در در هفته اول کمتر است. به‌نظر می‌آید که یوبی‌سافت انتظار چنین بازخوردی را داشته است چراکه پیش‌تر نیز شاهد مقدار کم پیش‌خرید برای Watch Dogs 2 بوده‌ایم.

باید دید که Watch Dogs 2 در دیگر مناطق دنیا چه عملکردی از خود نشان می‌دهد. این عنوان هم‌اکنون در دسترس رایانه‌های شخصی، پلی استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید