عنوان Adrift برای ایکس‌باکس وان لغو شد

۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۱

امروز آدام ارث (Adam Orth) سازنده عنوان اول شخص Adrift اعلام کرد که این بازی‌ دیگر برای کنسول ایکس‌باکس وان منتشر نخواهد شد و به نوعی برای این پلتفرم لغو شده است.

همان طور که بسیاری از شما بازی‌بازان به یاد دارید، عنوان Adrift در ابتدا در سال ۲۰۱۴ و طی همایش Game Awards آخر سال معرفی شد و پس از آن انتظار می‌رفت تا بازی در تابستان سال ۲۰۱۵ برای پلتفرم‌‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شود اما این اتفاق رخ نداد. بازی Adrift در ماه مارس سال ۲۰۱۶ برای رایانه‌های شخصی (از طریق استیم و هدست واقعیت مجازی آکیولس ریفت) منتشر شد و چند ماه بعد، در ماه جولای، برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه گردید. اما شاید بپرسید که نسخه ایکس‌باکس وان عنوان Adrift چه می‌شود؟ ناشر بازی، یعنی شرکت ۵۰۵ Games چندی اعلام کرده بود که نسخه ایکس‌باکس وان هنوز برقرار است و منتشر خواهد شد اما در واقع این گونه نیست.

اخبار لغو شدن عنوان Adrift برای ایکس‌باکس وان را آدام ارث، به تازگی و در گفت و گو با یکی از طرفداران بازی در توییتر لو داده است . آدام ارث در توییتر به طرفدار گفته است که «به زودی هزینه‌ای را دریافت خواهیم کرد» تا بتوانند پول پیش خرید کاربران ایکس‌باکس وان را به آن‌ها بازگردانند و به طور خلاصه، این بازی برای کنسول ایکس‌باکس وان منتشر نخواهد شد. این در حالی است که هنوز خبر رسمی و قطعی از سوی ناشر بازی اعلام نشده است و حتی دلیل این لغو شدن را نمی‌دانیم اما با وجود صحبت‌های ارث، می‌توانیم این داستان را قطعی بدانیم.

ADR1FT برای ایکس‌باکس وان منتشر نخواهد شد. من امیدواریم که [طرفداران] بتوانند راهی برای لذت بردن از Adrift برروی دیگر پلتفرم‌های ما پیدا کنند.

 

 

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید