طراح No Man’s Sky به استودیوی سازنده Star Citizen پیوست

۳۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۳

به نظر می‌آید که هلو گیمز یکی از طراحان خود را از دست داده است. طبق آخرین اخبار گرت بورن از استدیو هلو گیمز به استدیو سازنده Star Citizen یعنی فاندری ۴۲ نقل مکان کرد. چیزی که در مورد این انتقال قابل توجه است شباهت بیش از حد این دو بازی به یکدیگر می‌باشد. البته Star Citizen یکسری ویژگی دارد که No Man’s Sky در به‌انجام رساندن آن‌ها ناکام ماند. همچنین رفتن او از هلو گیمز سوالات متعددی پیرامون وضعیت کلی هلو گیمز بوجود می‌آورد.
پیش از رفتن از هلو گیمز گرت بورن نزدیک به ۶ سال در آنجا بر روی دو بازی No Man’s Sky و Joe Danger فعالیت کرده بود. صفحه لینکداین بورن جزئیات تغییر شغل را از ایتدای ماه ارائه داده بود، تقریبا کمی پس از هک شدن توییتر هلو گیمز.
در اواخر اکتبر فردی از حساب توییتر هلو گیمز استفاده کرد و No Man’s Sky را یک اشتباه خواند. دقیقا مشخص نبود که چه کسی این توییت را ارسال کرده است، اما ایمیل‌ها به یک هکر ناشناخته اشاره می‌کرد، آن فرد می‌توانست یک کارمند ناراضی تا سازنده No Man’s Sky شان موری. قضیه مشخص نبود تا این که شان موری سکوت ۳ ماهه خود را شکست و اعلام کرد که حساب توییتر هلو گیمز هک شده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید