تصویر هنری جدید Final Fantasy 15 بسیار زیباست

۳۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۸

اگر مشتاق به دیدن آرانیا های‌وایند (Aranea Highwind) هستید، به جای درستی آمده‌اید زیرا اسکوئر اینکس تصویر هنری جدیدی از Final Fantasy 15 منتشر کرده است که این شخصیت را به نمایش می‌گذارد.

تصویری هنری جدیدی که در زیر مشاهده می‌کنید، توسط کنتارو کیمورا (Kentarou Kimura) طراحی شده است و آرانیا را در ژست جالبی به تصویر می‌کشد و با دیدن آن، شاید دوست داشته باشید که ستایشش کنید! تصاویری که از این آرانیا منتشر شده‌اند، نوید شخصیت خوبی را می‌دهند و باید دید که وی با نوکتیس و برادرانش چه کاری می‌کند تا مانع آن‌ها شود.

قبل از این تصویر، طی یکی از تریلرهای گیم‌پلی بازی که در ماه ژانویه منتشر شده بود، آرانیا را مشاهده کرده‌ایم و همچنین می‌دانیم که لقب Dragoon را برای این شخصیت برگزیده‌اند که دلیلش، قابلیت‌های وی در مبارزات مختلف است. او همچنین زیر نظر Niflheim’s ۸۷th Airborne Unit قرار دارد و از آن‌جا دستور می‌گیرد.

تنها ۹ روز به انتشار Final Fantasy 15 در ۲۹ نوامبر (۹ آذر) باقی مانده‌ است. با این حال، حتی اگر طاقت انتظار تا ۹ روز دیگر را ندارید، می‌توانید دموی جدید Judgment Disk که به‌تازگی منتشر شده است را تجربه کنید. البته به دلیل اینکه این دمو در انحصار منطقه‌ی ژاپن قرار دارد، زبان ژاپنی آن شاید کمی مشکل‌ساز شود که با مراجعه به این‌جا، قادر به آگاهی از تنظیمات دمو هستید که به زبان انگلیسی ترجمه شده‌اند.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید