Injustice 2 احتمالا در آینده یک دمو یا بتا دریافت کند

۳۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۵

مطابق پاسخ‌های کارگردان بازی Injustice 2 یعنی Ed Boon به سوالات کاربران، این احتمال وجود دارد که تا سال آینده و قبل از عرضه بازی، این عنوان یک دمو یا یک بتا دریافت کند.

Ed Boon خالق سری بازی‌های محبوب Mortal Kombat و Injustice در طی پاسخ به سوال یکی از کاربران در رابطه با اینکه احتمال عرضه دمو یا بتا برای بازی Injustice 2 وجود خواهد داشت یا خیر اینگونه پاسخ داد:

بله، این احتمال وجود دارد!

حال با این حساب طرفداران می‌توانند شانس تجربه بازی را قبل از عرضه آن داشته باشند. البته باید گفت که این کار به سود استودیو Nether Realm نیز می‌تواند باشد زیرا همانند Street Fighter 5 که قبل از عرضه بازی با انتشار یک بتا وضعیت شبکه و سرورهای بازی را تست کردند، این استودیو نیز می‌تواند از کارکرد سرورهای بازی Injustice 2 قبل از عرضه بازی اطمینان حاصل کند.

Ed Boon در توییتر خود به مسائل دیگری نیز پرداخت. او گفت که شخصیت‌های بیشتری در نظرسنجی‌ها قرار خواهد گرفت تا ببیند که کدام شخصیت‌ها بیشتر مطابق سلیقه طرفداران برای حضور در بازی اصلی هستند.

برخی دیگر از طرفداران خواهان حضور شخصیت‌هایی چون، Catwoman، Starfire و Black Canary در بازی هستند. این شخصیت‌ها هنوز در بازی تایید نشده‌اند اما زمانی که این اسامی از سوی طرفداران گفته شد، Ed Boon مشتاق به  حضور این شخصیت‌ها در بازی اصلی به نظر می‌رسید.

همچنین او تایید کرد که چند شخصیت همراه با حرکات و شخصی‌سازی مخصوص بر خواهند گشت، با این حال وی هنوز حضور ۱۰۰ شخصیت را در بازی تایید نکرده اما می‌توانیم شاهد حضور شخصیت‌ها با چند لباس و شخصی‌سازی جدید از جمله Flash و Super Man باشیم.

بازی Injustice 2 در سال ۲۰۱۷ برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید