عکس‌های تازه‌ای از Conan Exiles منتشر شد

۳۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۸

Conan Exiles یک بازی جهان‌باز در سبک بقا می‌باشد، که در رده‌ی بازی‌هایی مثل ARK و Rust جای می‌گیرد و در فضای کلاسیک و فانتزی دنیای کونان اتفاق می‌افتد. پس از دریافت بازخورد‌های بسیار در تریلر نسخه Pre-Alpha، سازنده بازی یعنی استدیو Funcom پس از چند ماه با تغییرات قابل توجهی بازگشت، که خودتان می‌توانید در عکس ها مشاهده کنید.
فانکام همچنین خبر از همکاری با ابرقدرت سخت افزار رایانه‌های‌شخصی یعنی انویدیا داد تا تکنولوژی Cutting-Edge Ansel را برای بازی به ارمغان بیاورد که به بازیکن اجازه گرفتن اسکرین‌شات ۳۶۰ درجه از بازی را می‌دهد. چنانچه شما یک هدست واقعیت مجازی دارید می‌توانید عکس‌ها را از درون آن نگاه کنید و لذت بیشتری ببرید.

نسخه Early Access بازی Conan Exiles به ۱۱ زبان مختلف (انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، روسی، اسپانیایی، لهستانی، پرتقالی، ژاپنی، کره‌ای و چینی ساده و سنتی) در ژانویه ۲۰۱۷ (اواخر دی ماه یا اوایل بهمن ماه) منتشر می‌شود.

مدیرعامل استدیو فانکام، آقای Rui Casais همچنین گفت:

ما میخواهیم که بازی در بدو انتشار نسخه Early Access در دسترس تمامی مردم باشد. انتشار یک بازی به صورت Early Access به معنای ساختن اجتماعی برای بازیکنان حول محور بازی است، تا به سازندگان کمک کنند که از تمام پتانسیل بازی استفاده کنند. هرچقدر مردم بیشتری بتوانیم جذب این اجتماع کنیم هم برای بازی و هم برای بازیکنان بهتر خواهد بود.

در ادامه تصاویر منتشر شده را مشاهده می‌کنید:

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید