گیفت کارت
گیفت کارت

فامیتو یودا: The Last Guardian رویای کودکی من است

۲۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۸

فامیتو یودا کارگردان عنوان موردانتظار The Last Guardian اطلاعات تازه‌ای از بازی خود در جدید مصاحبه‌اش انتشار داد.

در طی مصاحبه‌ای با کارگردان بازی یعنی فامیتو یودا، او در مورد چندین مورد صحبت می‌کند، شامل این‌که چه دستآورد هایی با The Last Guardian کسب کرده است.

من باید بگویم که این چیزی بود که ما با شخصیت تریکو بدست آوردیم.

همه چیز در مورد رفتار اوست. ما اساسا درون یک مخلوقی زندگی می‌کنیم و نفس می‌کشیم که عملا هیچ‌وقت خلق نشده است، یک شخصیت جدید، که بسیار دشوار است. این که چه احساسی می‌دهد دقیقا همان چیزی است که شخصیت تریکو را شکل داده است. من میخواهم بازیکنان آن احساس را تجربه کنند.

به دنبال آن، یودا گفت که میل به ساختن یک شخصیت مانند تریکو از خاطرات بچگی‌اش نشات می‌گیرد.

تریکو ترکیبی از چند جانور است، مخلوطی از گربه، سگ، پرنده و موجوداتی شبیه آن‌ها. این ممکن است نشان دهنده یک هنر باشد. زمانی که من بچه بودم، در خانه‌ای بزرگ شدم که چندین حیوان در آنجا زندگی می‌کرد. تجربه من با آن‌ها خاطرات فوق‌العاده ای هستند که هنوز بیاد می‌آورم. در خلق تریکو، عملا لازم به تحقیق خاص و پیچیده ای نبود، چون‌که تریکو موجودی بود که حقیقتا وجود خارجی نداشت. ولی تماما بر‌اساس خاطرات کودکی من بود، روشی که من با حیوانات تعامل می‌کردم و روشی که آن‌ها واکنش نشان می‌دادند.

یودا همچنین صحبتی هم در‌مورد این‌که چگونه، در هر پروژه‌ای که او بر روی آن کار می‌کند، همیشه احساس می‌کند که کمی دیگر می‌شود بر روی بازی کار کرد تا پتانسیل بازی به طور کامل نشان داده شود. برای The Last Guardian هم همینطور می‌باشد.

من در این قسمت کمی بر خودم سخت می‌گیرم، ولی این‌که بگویم من همه چیز را ۱۰۰ درصد درست انجام دادم درست نیست.

به عنوان یک سازنده، همیشه احساس می‌کنید که می‌شود کار های بیشتری انجام داد. زمانی که من ICO و Shadow of Colossus را به اتمام رساندم، دققا همین احساس را کردم. من می‌توانم بگویم که کارکنان سونی و Gendesign (نام شرکت سازنده بازی که در ابتدا Team Ico بود) همه چیز را، همه انرژی که ما داشتیم را درون پروژه قرار داده است.

پس از سال‌ها توسعه و ساخت بازی و تاخیر های متعدد، The Last Guardian درنهایت در تاریخ ۶ دسامبر (۱۶ آذر) به پلی استیشن ۴ خواهد آمد. همچنین مدتی پس از انتشار بازی به‌روز رسانی پلی استیشن ۴ پرو را دریافت خواهد کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید