Oblivion و Modern Warfare 3 به لیست عناوین پشتیبانی شده ایکس‌باکس وان اضافه شدند (به‌روزرسانی)

۲۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۹:۵۴
دو بازی دیگر برای قابلیت Backwards-Compatible کنسول xbox 1 معرفی شده‌است

دو عدد از پردرخواست‌ترین بازی‌های ایکس‌باکس ۳۶۰ برای پشتیبانی برروی ایکس‌باکس وان، از امروز برروی کنسول نسل هشتمی مایکروسافت قابل بازی هستند.

به‌روزرسانی: متاسفانه قرار گرفتن این دو عنوان در لیست عناوین پشتیبانی نیل قبل ایکس‌باکس وان یک ارور بوده است. لری هاب از مایکروسافت اعلام داشت که این مشکل حل شده و این دو بازی بخشی از عناوین پشتیبانی شده ایکس‌باکس وان فعلا نیستند.

 

بالاخره پس از درخواست‌های فراوان شاهد اضافه شدن The Elder Scrolls IV: Oblivion و Call of Duty: Modern Warfare 3 به‌لیست عناوین پشتیبانی شده نسل قبل ایکس‌باکس وان هستیم. Call of Duty: Modern Warfare 3 بیش از ۱۱۱ هزاربار توسط بازی‌بازان در سایت ایکس‌باکس مورد درخواست شده بود تا به لیست عناوین پشتیبانی شده اضافه شود. Oblivion نیز بیش از ۵۵ هزار درخواست را دارا بود.

با اضافه شدن Oblivion به لیست بازی‌ها شاهد اضافه شدن اولین بازی سری The Elder Scrolls به این لیست هستیم. Modern Warfare 3 نیز به در کنار چندین عنوان از سری Call of Duty هم‌اکنون قابل بازی برروی ایکس‌باکس وان هستند.

همچنین این دو بازی هم‌اکنون به‌صورت ویژه تخفیف خورده‌اند. شما می‌توانید با پرداخت تنها ۵ دلار به دنیای The Elder Scrolls IV: Oblivion پا بگذارید یا برای تجربه یکی تحسین شده‌ترین عناوین سری ندای وظیفه، Modern Warfare 3 را با قیمت ۱۵ دلار خریداری نمایید.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید