وعده سازندگان بازی Red Dead Redemption 2 برای خلق یک شاهکار

۲۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۹:۲۸
شایعه: آیا تاریخ انتشار قطعی بازی Red Dead Redemption 2 مشخص شده است؟

به‌تازگی در جریان کنفرانسی رییس شرکت تیک تو، استراس زلنیک صحبت‌هایی درباره بازی بزرگ Red Dead Redemption 2 انجام داده است.

زلنیک در صحبت‌های خود عنوان کرد که حس بسیار خوبی نسبت به توسعه این بازی دارد، درخواست‌ها برای ساخت نسخه جدید این سری بسیار زیاد بوده است و همین موضوع زلنیک را شگفت زده کرده است. اخیرا تریلر کوتاهی از بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد که آمار مشاهده آن توسط کاربران بسیار بالا بوده است. به گفته زلنیک:

از چیزی که ما پیش بینی می‌کردیم بسیار فراتر رفت. ما مطمعن شدیم که چقد انتظارات بالاست و این همه استقبال خیره کننده بوده است.

زلنیک در ادامه صحبت‌هایش اشاره‌ای به سری او بازی Red Dead داشت. زمانی که سازندگان بازی به معرفی Red Dead Redemption با حال و هوای وسترن پرداختند عده بسیاری بر این باور بودند که این سبک از بازی‌ دیگر جایی در بازار رقابتی ندارد و با شکست مواجه خواهد شد اما سازندگان تصمیم گرفتند این دیدگاه را با خلق بازی متفاوت تغییر دهند و به دنیای وسترن روحی تازه ببخشند که مشاهده کردید بعد از عرضه بازی استقبال بسیار خوبی از سوی مردم شد. به گفته زلنیک:

زمان آن رسیده است که بار دیگر شما در نمایی جدید و حیرت آور با دنیای وسترن و آمریکا آشنا شوید.

زلنیک در ادامه عنوان کرد احساسی که در تریلر منتشر شده از بازی Red Dead Redemption 2 به بیننده منتقل میشد بسیار عمیق و بی نظیر بود ازین رو باید انتظار یک داستان احساسی و قوی به همراه یک گیم پلی روان و بسیار حرفه‌ای را در بازی داشته باشیم.

زلنیک در مورد شرایط کاری شرکت تیک تو و راکستار عنوان کرد که ما به دنبال بالاترین کیفیت هستیم و راکستار نیز همیشه بهترین عملکرد را در ساخت عناوین بزرگ داشته است. رسیدن به یک بازی که کاملا بی نقص باشد شاید غیرممکن باشد اما ما به دنبال این هستیم که به بالاترین سطح استاندارد برای بازی Red Dead Redemption 2 برسیم.

بازی Red Dead Redemption 2 در پاییز سال ۲۰۱۷ برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر می‌شود.

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید