گیفت کارت
گیفت کارت

روند رفع مشکل حالت چند نفره عنوان Watch Dogs 2

۲۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۳

Watch Dogs 2، آخرین عنوان از سری‌ عنوان های توسعه یافته‌ی یوبی‌سافت، بالاخره بر روی تمام کنسول ها قابل دسترسی است، ولی یک اشکال آزار دهنده مانع لذت بردن بازی‌بازان هر دو کنسول از قابلیت جالب بخش چندنفره یکپارچه میشود. یک اشکال که هنوز رفع نشده؛ ولی به نظر میرسد که گروه توسعه دهنده یک راه حل برای این مشکل پیدا کرده است. با توجه به ادعایی که در انجمن رسمی Watch Dogs 2 بیان شده است، ممکن است که آنها یک راه حل برای رفع این مشکل پیدا کرده باشند. اگر‌ آزمایش‌ها درست پیش برود، یک اصلاح کننده تا اواخر همین هفته منتشر خواهد شد.

همانطور که میدانید، یافتن راه حل برای مشکل نرخ فریم اتصالات آنلاین برای ما در اولویت بوده است، تا بتوانیم قابلیت چند‌نفره یکپارچه را در بازی فعال کنیم. ما در حال انجام آزمایشات گسترده داخلی برای راه حل هستیم تا مطمئن شویم که موجب پسرفت در تجربیات حالت تک‌نفره بازی نشود و همچنین به آرامی با حالت چند‌نفره یکپارچه ترکیب شود.

اگر راه حل طبق انتظار عمل کند، ما نسخه اصلاح شده را در یک به‌روزرسان قرار میدهیم و به زودی حالت چندنفره یکپارچه را تا اواخر همین هفته فعال میکنیم. این یک داستان است که همه‌ی ما برای آن امیدواریم تا درست پیش برود. ولی اگر در حین این آزمایشات، مشاهده کنیم که هنوز باید بر روی ثبات بازی در حالت چند‌نفره یکپارچه کار بشود، حالت آنلاین یکپارچه به طور غیر‌فعال باقی می‌ماند و ما به تحقیقات و آزمایش راه حل ها ادامه خواهیم داد.

ما خالصانه از پشتیبانی و صبر شما در حین انجام این روند سپاسگذاریم. در عین حال شما همچنان به حالت داستانی، جهان باز، فعالیت های جانبی و فرصت بازی ماموریت های مشارکتی یا پرسه زدن آزادانه با دوستان‌تان دسترسی کامل دارید.

جامعه توسعه دهنده “الکتریک پاندا” درباره این مشکل توضیحاتی را ارائه داده است؛ با تاکید بر اینکه، مشکل چگونه در آخرین لحظات تبدیل گروه به حالت چندنفره (برای کسانی که نسخه اولیه بازی را دارند) رخ میدهد.

ما به مدت چند ماه است که درحال آزمایش کردن هستیم. این طبیعت توسعه دهندگان بازی است – قطعا مشکلاتی وجود دارند که تا زمانی که بازی عرضه نشود، مشخص نمی‌شوند. ما بخش آنلاین بازی را برای کسانی که تصمیم گرفته بودند تا نسخه اولیه را دریافت کنند فعال کردیم، ولی متاسفانه این مشکل آزاردهنده رخ داد.

ما با جدیت تمام در حال تلاش برای رفع این مشکل هستیم. من به زودی خبر جدیدی برای شما دارم.

خوشبختانه به نظر میرسد که، بازی‌بازان عنوان Watch Dogs 2 پاداش صبوری خود را دریافت خواهند کرد، زیرا گروه توسعه دهنده، تعداد زیادی قابلیتهای جالب برای حالت آنلاین بازی برنامه‌ریزی کرده است.

از صبر شما سپاسگذاریم! ما تعداد زیادی قابلیت های جالب را برای حالت آنلاین بازی در ماه جاری برنامه ریزی کرده‌ایم، من قول میدهم که ارزش انتظار کشیدن خواهد داشت.

عنوان Watch Dogs 2 هم اکنون بر روی پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس است. این عنوان برای رایانه‌های شخصی در ۲۹ نوامبر عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید