به‌روزرسانی جدید Fallout Shelter منتشر شد

۲۸ آبان ۱۳۹۵ - ۲۱:۲۹

مراسم شکرگزاری به Fallout Shelter می‌آید. بتسدا با ارائه به‌روزرسانی جدید خود سعی کرده حال و هوای تعطیلات را به بازی محبوب خود بیاورد.به‌روزرسانی جدید Fallout Shelter هم اکنون در دسترس است و اضافه کردن چندین ماموریت جدید، یک مکان جدید و چندین محتوای مربوط به مراسم شکرگزاری را شامل می‌شود.

ماموریت های جدید در به‌روزرسانی ۱٫۹ شامل ماموریت های عادی، هفتگی و ماموریت های مربوط به مراسم شکرگزاری می‌شود، گرچه هنوز هیچکدام از این ها مشخص نشده است. مکان جدید برای ماموریت ها یک غار می‌باشد، که به عنوان یک مکان “سیاه و رمزآلود” از آن یاد شده است.

محتوا های مراسم شکرگزاری به شکل ماموریت هایی که در بالا ذکر شد و همچنین به صورت دکوراسیون و لباس های ویژه ارائه می‌شوند، که در LunchBoxهای بازی قابل دسترسی می‌باشند. احتمالا بزودی بتزدا محتوا های مربوط به کریسمس و سال جدید و آیتم های مربوط به آن‌ها را در تعطیلات و جشن های آینده نیز به بازی اضافه کند.

بتزدا همچنین تایید کرد که استیکر های مربوط به مراسم شکرگزاری هم‌اکنون برای کاربران iOS 10 در دسترس می‌باشد. به علاوه استیکر هایی بر‌اساس شخصیت های Bottle و Cappy و همچنین The Mascots از بسته ی الحاقی Fallout 4 Nuka-World به‌زودی در دسترس قرار خواهند گرفت. تصاویر منتشر شده مربوط به این به‌روزرسانی را نیز می‌توانید در زیر مشاهده کنید:

Fallout Shelter هم اکنون برای iOS، اندروید و رایانه‌های شخصی در دسترس می‌باشد. این اولین بازی ساخته شده توسط بتزدا برای گوشی های همراه می‌باشد، اما قرار نیست آخرین آن ها باشد. تاد هاوارد تایید کرده است که استدیو بتزدا بازی های بیشتری را برای گوشی های همراه خواهد ساخت، هرچند که تاکنون چیزی در مورد آن‌ها اعلام نکرده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید