تاریخ انتشار قسمت چهارم Batman: A Telltale Game اعلام شد

۲۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۰

چندی پیش تاریخ انتشار Episode جدید سری تل تیل بتمن به همراه انتشار یک تریلر جدید از این قسمت اعلام شد. محافظین گاتهام در راه اند.کمپانی تل تیل امروز تاریخ انتشار قسمت چهارم از سری بازی های بتمن را اعلام کرد. قسمت چهارم این سری با نام محافظین گاتهام در تاریخ سه شنبه ۲۲ نوامبر رسما عرضه میشود.

بازی بتمن در تاریخ ذکر شده برای رایانه های شخصی، ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴، ایکس باکس ۳۶۰ و پلی استیشن ۳ در دسترس خواهد بود. این قسمت جدید همچنین بر روی سیستم عامل iOS و Android قابل دسترسی است. علاوه بر این خبر، کمپانی تیل تل اخیرا تریلر جدیدی را برای این بازی در دسترس کاربران قرار داده تا بیشتر در جریان جزئیات این قسمت قرار بگیرند.

در بیانیه دیگری از این شرکت در مورد این قسمت، تیل تل اظهار کرد که قسمت چهارم بازی بازان را در موقعیت‌های بسیار دشوار و حساسی قرار خواهد داد، و بسته به تصمیم‌هایی که بازی بازان در انتهای این قسمت بگیرند، نتیجه‌های متفاوتی را در پایان این قسمت تجربه خواهند کرد.

حال با خلاصه ای از فصل محافظان گاتهام با ما همراه باشید:

“در قسمت چهارم پنگوون کنترل شرکت وین را در اختیار گرفته و بیمارستان روانی گاتهام مهمانی جدید را پذیراست، این مهمان کسی نیست جز بروس وین. در حالی که دیگر بتمنی بر خیابان های گاتهام حکمرانی نمیکند، نیرو های هاروی دنت و فرزندان آرخام در خیابان های تاریک آرخام در حال جنگ‌اند و مردمان بی دفاع شهر در این میان هر روز قربانی این نزاع خونین میشوند، برای رهایی از سلولتان در تیمارستان گاتهام شما باید دوستانی را از میان این ارتش دیوانگان پیدا کنید تا به شما برای فرار کمک کنند. شاید این کار به شدت سخت به نظر بیاید، ولی این بهاییست که باید برای بازگرداندن عدالت به این شهر آشوب زده بپردازید.

سری تل تیل بتمن همچنین به شکل فیزیکی و در قالب دیسک در دسترس خواهد بود که این نسخه همچنین دارای قسمت اول این بازی است و قسمت های دیگر را هم میتوانید در ادامه بر روی دستگاه خود دانلود کنید. این بازی همانند دیگر محصولات شرکت تیل تل دارای پنج قسمت است و تا به حال سه قسمت از آن در دسترس بازی بازان قرار گرفته است.

در این بازی تروی بیکر به عنوان شخصیت بروس وین صداپیشگی میکند که وی همچنین از صدا پیشگان در بازی Uncharted 4: A Thief’s End و همینطور بازی Call of Duty: Infinite Warfare بوده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید