بروزرسان نسخه ۴٫۰۶ کنسول پلی‌استیشن ۴ هم‌اکنون دردسترس است

۲۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۲

به‌تازگی مشخص شده که بروزرسان جدیدی برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر شده و این بروزرسان هم‌اکنون آماده دریافت برای کاربران این کنسول است.

بروزرسان نسخه ۴٫۰۶ کنسول پلی‌استیشن ۴ هم‌اکنون منتشر شده و مانند همیشه این بروزرسان هم تنها کیفیت عملکرد دستگاه را بهبود می‌بخشد. لازم به ذکر بوده که برای دسترسی به امکانات آنلاین و فروشگاه پلی‌استیشن، حتما این بروزرسان را باید دریافت کنید.

در این بروزرسان جدید که ۳۱۳ مگابایت حجم دارد، این امکان وجود دارد که سونی اقدام به رفع برخی باگ‌ها برای کاربران کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ پرو کرده باشد زیرا برخی از کاربران این کنسول‌ها مشکلات تصویری و برخی دیگر نیز مشکلاتی از قبیل افت کیفیت عملکرد در بازی‌ها را گزارش داده‌اند.

به هر حال، تمامی کاربران کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ برای دسترسی به امکانات آنلاین و شبکه پلی‌استیشن نتورک موظف به دریافت این بروزرسان نچندان مهم هستند.

پس از بروزرسان نسخه ۴ کنسول پلی‌استیشن ۴، چند آپدیت دیگر برای این پلتفرم منتشر شده که همگی تنها اقدام به بهبود عملکرد کنسول می‌کنند و حال باید ببینیم سونی چه موقع تصمیم به عرضه یک بروزرسان بزرگ برای این کنسول خواهد کرد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید