نسخه پرو کنسول پلی‌استیشن ۴ آمار فروش کلی این کنسول را به بیش از ۳٫۵ میلیون دستگاه در ژاپن رسانده است

۲۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۶
نسخه پرو کنسول پلی‌استیشن 4 آمار فروش کلی این کنسول را به بیش از 3.5 میلیون دستگاه در ژاپن رسانده است

مطابق هر هفته سازمان مدیا کرییت لیست آمار فروش کنسول‌های مختلف را در کشور ژاپن اعلام کرد و از جمله نکات مهم این هفته مشخص کردن شرایط آماری فروش کنسول پلی‌استیشن ۴ پس از عرضه نسخه پرو آن در کشور ژاپن می‌باشد.

بنابر اعلام این سازمان، کنسول پلی‌استیشن ۴ به همراه نسخه پرو آن در مجموع به تعداد ۹۲,۳۴۴ دستگاه در هفته گذشته کشور ژاپن به فروش رفته است البته لازم به ذکر است که فروش نسخه پرو کنسول پلی‌استیشن ۴ در این آمار فقط در چهار روز اول انتشار حسابرسی شده است ( ۱۰ نوامبر الی ۱۳ نوامبر ).

مجله فامیتسو نیز در رابطه با فروش کنسول موفق شرکت سونی در هفته گذشته کشور ژاپن لیست آماری منتشر کرده است که البته اندکی تفاوت با رقم اعلامی سازمان مدیا کریت دارد. بنابر اعلام مجله فامیتسو، در هفته گذشته تعداد ۹۳,۵۱۲ دستگاه از کنسول پلی‌استیشن ۴ در کشور ژاپن به فروش رفته است که تعداد ۶۵,۱۹۴ از این آمار را نسخه پرو این کنسول تشکیل می‌دهد.

این اختلاف آماری در کشور ژاپن چیز جدیدی نیست، از آنجایی که مجله فامیتسو و سازمان مدیا کرییت هر کدام از منابع فروش متفاوتی برای برآورد میزان فروش هفتگی کنسول‌ها استفاده می‌کنند این تفاوت‌های ناچیز اتفاقی طبیعی است.

بنابر اعلام سازمان مدیا کرییت، فروش کلی کنسول پلی‌استیشن ۴ در کشور ژاپن از مرز ۳,۵۴۶,۵۴۸ دستگاه گذشته است که مطمعنن در هفته‌های آتی این آمار با روند رو به رشد بیشتری مواجه می‌شود.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید