بازی Destiny 2 برای رایانه‌های شخصی نیز منتشر می‌شود؟

۲۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۷
بازی Destiny 2 بصورت رسمی معرفی شد

بنابر اعلام منبع معتبری، بازی Destiny 2 در زمان عرضه برای رایانه‌های شخصی نیز منتشر می‌شود.

Destiny عنوانی بود که از زمان عرضه فراز و نشیب‌های زیادی داشت، بازی شرکت بانجی گاهی در اوج قرار می‌گرفت و گاهی با انتشار عناوین بزرگ به اولویت دوم بازیبازان تبدیل می‌شد، بانجی قصد داشت تا با عرضه بسته گسترش دهنده Rise of Iron به بازی خود جان تازه‌ای بدهد که در نتیجه این اقدام هم نتوانست بازی Destiny را به دوران موفق خود بازگرداند. سازندگان این بازی به دنبال یک تولد دوباره می‌گردند و چه فرصتی بهتر از ساخت و عرضه Destiny 2؟ شایعاتی درمورد چگونگی طراحی و ساخت سری جدید Destiny به گوش می‌رسد مانند طراحی دنیایی بسیار بزرگتر، ماموریت‌های بیشتر و البته خبری مبنی بر انتشار عنوان Destiny 2 برای رایانه‌های شخصی نیز از یک منبع قابل اعتماد منتشر شده است.

جیسون شریر از سایت Kotaku خبر تایید عرضه بازی Destiny 2 را برای رایانه‌های شخصی برای اولین بار اعلام کرد اگرچه این خبر هنوز رسمی نشده است اما شریر یکی از قابل اعتمادترین منابع خبری در رابطه با بازی Destiny در طی سالیان اخیر بوده است بدین ترتیب احتمال صحت داشتن این شایعه بسیار بالاست.

شرکت بانجی در حال استخدام تعدادی افراد برای تست بازی جدید خود بر روی پلتفرم‌های مختلف می‌باشد که در این لیست علاوه بر دو کنسول شرکت مایکروسافت و سونی یک جای خالی نیز دیده می‌شود. شریر در این رابطه در حساب توییتر خود نوشته است:

لیست مشخص شده فقط شامل کنسول‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ نمی‌شود و هنوز این موضوع رسمی نشده است اما من به شما اطمینان می‌دهم که بازی Destiny 2 برای رایانه‌های شخصی نیز منتشر می‌شود.

از این موضوع که بگذریم سوال اصلی این است که آیا سری جدید این بازی مشکلات بسیار آزاردهنده‌ای که در قسمت اول Destiny وجود داشته است را بطور کامل برطرف می‌کند یا خیر؟

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید