اولین رویداد انگیزشی ساخت بازیهای بومی رایانه ای و موبایل کرج

۲۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۷

این رویداد یک تجربه انگیزشی در حوزه بومی سازی بازیهای رایانه ای و موبایل می باشد که درقالب یک همایش یکروزه برگزار خواهد شد.در این همایش به مباحث مختلفی از جمله نحوه تولید بازیهای رایانه ای و موبایل و چگونگی توسعه و کسب و کار در این حوزه صحبت خواهد شد. علاوه بر موضوعات فوق از افراد و تیم های موفق این حوزه دعوت بعمل آمده تا تجربیات خود را با شرکت کنندگان به اشتراک گذاشته و انتقال دهند.

امروزه بازی در جهان در تصمیمات استراتژیک دولتها نقش ویژه ای دارد و درآمد ناخالص بسیار خوبی برای کشورهای زیادی داشته است. فارغ از ابعاد اقتصادی صنعت بازی، موضوع مهمتر ابعاد امنیت ملی بازی است . رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با اعضای شورای فرهنگی انقلاب اسلامی در اذر ماه۹۲ به این نکته اشاره می‌کند و تذکر می دهد که: «واقعیتی که سال ها قبل درباره تهاجم فرهنگی، آن را گوشزد می‌کردم هم اکنون، عینیات انکار ناپذیری یافته است… برخی بازی های رایانه ای و اسباب بازی های وارداتی از جمله مصداق هایی است که در ترویج رفتار و سبک زندگی غربی در ذهن کودکان، نوجوانان و جوانان ایرانی تأثیرگذاری می‌کند»

با توجه به محتوا و مباحثی که در این رویداد مورد بررسی قرار خواهد گرفت مخاطبین این رویداد نوجوانان و جوانان پرشور میهن عزیزمان خواهند بود.فعالان حوزه بازی، بازی سازان، دارندگان ایده‌های نو و بومی در حوزه بازی، مدیران تجاری، متخصصین کسب و کار، سرمایه‌گذاران، برنامه‌نویسان، بازاریاب‌ها و طراحان گرافیکی.

دوستداران و علاقمندان و همچنین فعالان حوزه کسب و کار صنعت بازی می توانند وارد صفحه ثبت نام شده و در رویداد شرکت نمایند.

صفحه ثبت نام :  www.gevent.ir/regist

تاریخ برگزاری : ۱۲ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴- ۱۸

پاسخگویی : ۰۹۱۲۳۶۳۴۲۸۸ حاتمی

عضویت در کانال تلگرام : @gevent

آدرس کانال :  https://telegram.me/gevent

موفق باشید

دبیرخانه اولین رویداد انگیزشی ساخت بازیهای بومی رایانه ای و موبایل کرج

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید