الکترونیک‌آرتز: واقعیت مجازی یک فرصت منحصر به فرد است

۲۶ آبان ۱۳۹۵ - ۲۱:۳۰

طی UBS Global Technology Conference در سان‌فرانسیسکوی آمریکا، مدیر ارشد مالی الکترونیک‌آرتز یعنی بلیک یورگنسن درباره‌ی دید و نظر این شرکت نسبت به تکنولوژی واقعیت مجازی صحبت کرد.

یورگنسن طی صحبت‌هایش به این موضوع اشاره کرد که عرضه‌ی مرحله‌ی واقعیت مجازی Star Wars Battlefront با نام X-Wing نزدیک است و این ماموریت تجربه‌ای جذاب در جنگنده‌ی X-Wing را به ارمغان خواهد آورد و چشم‌اندازی خیره‌کننده را ارائه می‌دهد. وی همچنین گفت:

از نظر الکترونیک‌آرتز، واقعیت مجازی یک فرصت عالی و منحصر به فرد است، زیرا ما یکی از بزرگ‌ترین سازندگان عناوین جذاب و عمیق هستیم. بنابراین، واقعیت مجازی پلتفرم جدیدی محسوب می‌شود که می‌توانیم آن را امتحان و بررسی کنیم.

علاوه بر این‌ها، یورگنسن ادعا کرد که چالش‌های زیادی با واقعیت مجازی باقی مانده‌اند و بیماری حرکت، یک مشکل کوچک نیست و سازندگان باید تلاش کنند تا این مشکل را حل کرده و تجربه‌ای راحت و ایده‌آل را فراهم سازند. همچنین سرعت پردازش نقش مهمی دارد و به‌جای یک صفحه، باید تصاویر را در دو صفحه رندر کرد. با توجه به یورگنسن، یک بخش از چالش‌هایی که به آن اشاره کرده بود، همین سرعت پردازش است.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید