مشکلات پیرامون No Man’s Sky باعث ایجاد تغییراتی در Game Awards امسال شد

۲۶ آبان ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۴

No Man’s Sky از نظر بسیاری یکی ناامید کننده‌ترین عناوین تاریخ بازی‌های ویدیویی نام گرفته است. یکی از مهم‌ترین انتقادهایی که به No Man’s Sky شد، متفاوت بودن بازی با آنچه نشان داده شده بود است. حال این مشکلات باعث ایجاد تغییراتی در Game Award امسال شده است.

در کنفرانس Game Award سال گذشته بود که تریلرهای زیادی از No Man’s Sky پخش شد. صحبت‌های زیادی نیز انجام گرفت و انتظارات بیش از پیش شد. اما پس از عرضه بازی شاهد آن بودیم که بیشتر ویژگی‌های نشان داده شده در بازی حضور نداشتند، حال این اتفاقات باعث ایجاد تغییراتی در Game Award امسال شده است. جف کیتزلی تهیه کننده و مجری مراسم Game Award درمصاحبه با پولیگان به این نکته اشاره کرد که مشکلات به‌وجود آمده با No Man’s Sky باعث شده تا او حس مسئولیت نسبت به انتظارات ایجاد شده برای این بازی کند و از این به بعد در این مراسم بیشتر شاهد نمایش گیم‌پلی حقیقی بازی‌ها باشیم تا یک پیش‌نمایش میان‌پرده‌ای.

من درمورد No Man’s Sky بسیار فکر کردم. آیا ما به‌عنوان یک رسانه جمعی باعث شدیم که چنین انتظارات بسیاری از No Man’s Sky ایجاد شود؟ بعضی از انتظارات ایجاد شده برای این بازی توسط من ایجاد شده بود. پس می‌خواهم در مراسم امسال توسعه‌دهندگان درمورد وضعیت بازی‌شان واضح‌تر صحبت کنند و در برابر تماشاگران از رویاها و ایده‌هایشان نگویند بلکه آنچه که هست نشان داده شود، نه کمتر و نه بیشتر.

ما می‌خواهیم در Game Award امسال بیشتر به گیم‌پلی واقعی بازی توجه کنیم تا دموهای گرافیکی آن. بعضی از پیش‌نمایش‌های امسال ما تا ۴ و ۵ دقیقه هستند. ما به عمق گیم‌پلی بازی‌ها خواهیم رفت. به‌نظرم تماشاگران از چنین توجهی به جزئیات و محتوا در بازی‌ها شگفت زده می‌شوند.

مراسم The Game Award 2016 در تاریخ یک دسامبر برگزار می‌شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید