الکترونیک‌آرتز از عملکرد Battlefield 1 و Titanfall 2 بیشتر صحبت می‌کند

۲۵ آبان ۱۳۹۵ - ۲۲:۰۷

در طول کنفرانس UBS Global Technology در سان‌فرانسیسکو، بلیک یورگنسن به عنوان رئیس امور مالی الکترونیک‌آرتز راجع به عملکرد دو بازی Titanfall 2 و Battlefield 1 صحبت بیشتری کرد.

او گفت آن‌ها با Titanfall قصد ساخت یک فرانچایز را دارند و به فروش‌های اولیه بازی نگاه نمی‌کنند. یورگنسن می‌گوید Battlefield 1 “واکنش باورنکردنی‌ای” را از سوی منتقدان و کاربران دریافت کرده و از حد انتظارات الکترونیک‌آرتز بیشتر بوده است. او همچنین افزود این ناشر از بازی رضایت داشته و خوشحال است.

یورگنسن در ادامه توضیح داد که الکترونیک‌آرتز عنوان Titanfall 2 را منتشر کرد که آن هم مورد تحسین منتقدان قرار گرفت و مردم عاشقش هستند. وی می‌گوید این عنوان برای بسیاری از بازی‌بازان، یک فرانچایز جدید است زیرا اولین نسخه از Titanfall در انحصار ایکس‌باکس و رایانه‌های شخصی بود بنابراین بسیاری برای اولین بار در حال تجربه آن برروی پلی‌استیشن ۴ هستند.

او در توضیحات خود افزود الکترونیک‌آرتز با Titanfall “در حال ساخت یک فرانچایز” است و به فروش بازی در روز اول یا هفته عرضه ربطی ندارد بلکه به بلند مدت مربوط می‌شود. الکترونیک‌آرتز می‌خواهد “چیزهای زیادی برای Titanfall انجام دهد” و حتی به لطف “مقدار قابل توجهی از محتوای دیجیتالی رایگان” که تا سال آینده در دسترس قرار می‌گیرند، این فرانچایز را طوری می‌سازد که مردم جذب آن شوند. طبق گفته یورگنسن، “هرکس که Titanfall 2 را تجربه کرده، عاشق آن شده است”.

Battlefield 1 در ۲۱ اکتبر (۳۰ مهر) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر شد و نقد و بررسی آن را می‌توانید در این بخش مطالعه کنید. همچنین Titanfall 2 هم در ۶ آبان برای هر سه پلتفرم در دسترس قرار گرفت که در این بخش می‌توانید به مطالعه نقد و بررسی آن بپردازید.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید