از نسخه‌ی لوکس و مزایای پیش‌خرید NiOh رونمایی شد

۲۵ آبان ۱۳۹۵ - ۲۱:۳۲

امروز، کوئی تکمو رسما جزئیاتی از نسخه‌ی لوکس و مزایای پیش‌خرید NiOh منتشر کرد.

همان‌طور که می‌دانید، دیروز از مزایای پیش‌خرید NiOh در ژاپن رونمایی شد، اما مشخص نبود که این مزایا در غرب چگونه ارائه می‌شوند. با این حال، به‌تازگی مزایای پیش‌خرید این عنوان در غرب مشخص شده و همچنین نسخه‌ی لوکس آن معرفی شده است.

NiOh شامل دو نسخه‌ی زیر می‌شود:

نسخه‌ی استاندارد:

  • بازی کامل

نسخه‌ی لوکس:

  • بازی کامل
  • یک بسته‌ی اسلحه شامل ۵ سلاح مختلف
  • آواتار پلی‌استیشن ۴
  • سیزن‌پس

مزایای پیش‌خرید NiOh از پلی‌استیشن استور:

با پیش‌خرید هر یک از نسخه‌های بازی، زره‌ زیر را دریافت خواهید کرد که با الهام از مجسمه‌های باستانی معابد ژاپن ساخته شده است. همچنین قادر به دریافت یک تم متحرک پلی‌استیشن ۴ نیز خواهید بود.

علاوه بر این‌ها، اگر نسخه‌ی لوکس NiOh را در پلی‌استیشن استور پیش‌خرید کنید یا در دو هفته‌ی اول عرضه‌ی بازی آن را خریداری نمایید، زره Crimson Master را دریافت خواهید کرد که با الهام از سامورایی Yukimura Sanada ساخته شده است.

به جز اطلاعاتی که مطالعه کردید، خبری از محتویات سیزن‌پس و آواتار پلی‌استیشن ۴ نیست که ظاهرا در آینده‌ای نزدیک از آن‌ها رونمایی می‌شود. همچنین کارگردان NiOh یعنی یوسوکه هایاشی در پلی‌استیشن بلاگ از بتا و آلفا و تاثیرات‌شان برروی بازی گفته است:

NiOh یک آی‌پی جدید است، پس ما می‌خواستیم که از راه‌های مختلف، بازخورد بازیکنان را دریافت کنیم و دریابیم که آیا در مسیر درست حرکت می‌کنیم یا خیر. برای مثال، یکی از بازخوردهایی که دریافت کردیم، این بود که در نبردها، دشمنان زیادی وجود نداشته باشند زیرا بازی بیش از حد سخت و چالش‌برانگیز می‌شود. بنابراین، ما بیشتر به نبردهای یک به یک توجه کردیم که البته مهارت و توانایی زیادی را می‌طلبند. من از این که ما توانستیم از بازیکنان و نظرهایشان استفاده کنیم، خوشحال هستم و هرچه بیشتر به انتشار بازی نزدیک می‌شویم، با تلاش و فشار بیشتری کار می‌کنیم تا به انتظارات بالا پاسخ دهیم.

NiOh در ۹ فوریه‌ی ۲۰۱۷ (۲۱ بهمن ۱۳۹۵) به‌صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

 

 

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید