گیفت کارت
گیفت کارت

اسپنسر: عناوین انحصاری ما در سال ۲۰۱۶ بازخورد فوق‌العاده‌ای از بازی‌بازان دریافت کرد

۲۵ آبان ۱۳۹۵ - ۰۸:۴۹

در این هفته مایکروسافت رویدادی در شهر مکزیک برگزار کرد که در آن شاهد حضور فیل اسپنسر، مدیرعامل بخش سرگرمی‌های مایکروسافت، بودیم.

 

 

در هنگام رویداد برگزار شده، فیل اسپنسر درمورد عناوین انحصاری مایکروسافت در سال ۲۰۱۶ چنین گفت:

در ایکس‌باکس هدف ما مشخص است، ما بازی‌باز را در مرکز تمام تصمیمات خود قرار می‌دهیم. وقتی به خدمات‌مان فکر می‌کنیم، به‌ بازی‌هایی که داده‌ایم فکر می‌کنیم، به سخت افزاری که ارائه کرده‌ایم می‌اندیشیم؛ این که شما به بازی می‌پردازید ما را به ادامه دادن تشویق می‌کند. با ایکس‌باکس لایو و سرمایه گذاری که برروی آن شده است ما توانستیم سریع‌ترین و مورد اطمینان‌ترین شبکه بازی‌های آنلاین را ایجاد نماییم و حال با ویژگی‌هایی چون Club و looking for groups درکنار Xbox Arena این سرویس بیش از پیش عالی شده است.

اما ما چرا کنسول بازی میخریم؟ تا بازی‌های عالی انجام دهیم و عناوین انحصاری ما در سال ۲۰۱۶ بازخورد فوق العاده‌ای از تمامی بازی‌بازان در سرتاسر جهان دریافت کرد از ReCore تا Gears of War 4 و Forza Horizon 3 که بخشی از بازی‌های بسیار خوب امسال‌مان بودند.

ماه آینده نیز مایکروسافت Dead Rising 4 را برای انتشار در برنامه دارد و سپس دو ماه بعد نیز شاهد انتشار Halo Wars 2 هستیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • plunder گفت:

    من که عاشق شوتر هستم کلا از خرید پلی استیشن تو این ۲سال خیری ندیدیم چون از سبک بلادبوردن خوشم نمیاد واز انچارتدهم انتظار شماره ۲رو داشتم که براورده نشد یعنی صحنه اکشنش کم شده یادم ۲۰۱۵ دوستان سونی فن همین حرف زدن امسال هیچی ناداریم ۲۰۱۶ شمارو میترکونیم الانم درباره ۲۰۱۷ میگن ونسل تمام شد

    0
    0