شایعه: تل‌تیل در حال ساخت بازی Guardians of the Galaxy است

۲۴ آبان ۱۳۹۵ - ۲۲:۰۰

از خیلی وقت پیش می‌دانستیم که استودیوی داستان سرای تل تیل گیمز در حال ساخت یک عنوان زیر لایسنس مارول (Marvel) است اما تا هم‌اکنون هیچ ایده‌ای نداشتیم که این بازی چه می‌تواند باشد. حال، به نظر می‌رسد که نام این عنوان مشخص شده است.

طبق مدرکی که از طریق وب‌سایت Comic Book Movie و به وسیله SAG-AFTRA منتشر شده است، یک سازمان صداگذاری هم‌اکنون با ناشرهای بازی‌های بزرگ (شامل تل تیل گیمز) کار می‌کنند، هم‌اکنون برروی پروژه‌ای با نام Guardians of the Galaxy – The Video Game با نام رمز Blue Harvest هستند. در این مدرک اشاره شده که O’Farrell Enterprises LLC شرکت سازنده این عنوان است در زیر نام آن، عنوان بسیار مورد انتظار The Walking Dead: Season 3 نیز به چشم می‌خورد؛ بنابراین از اینجا در می‌‌یابیم که تل تیل گیمز پشت ماجرا است.

حال، شاید بپرسید که O’Farrell Enterprises چیست و چرا پیش از این در مورد آن نشنید‌ه بودیم. O’Farrell Enterprises به احتمال زیاد یک نوع شریک و همکار برای تل تیل گیمز به شمار می‌رود و از آن جایی که دنیای پشت پرده بازی‌های ویدیویی بسیار عجیب و مرموز است، نمی‌توان این موضوع را خیلی غیر معمول دانست.

گفته شده که بازی مارول جدید تل تیل در سال آینده میلادی منتشر خواهد شد بنابراین باید منتظر اطلاعات و اخبار بیشتری در آینده باشیم. آیا تل تیل مانند سال گذشته که با رونمایی از «بتمن» همه را غافلگیر کرد، امسال نیز در جریان The Game Awards بازی‌بازان را غافلگیر خواهد کرد؟ باید منتظر بمانیم و ببینیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید