بازی Rainbow Six: Siege تا یک سال دیگر از سوی یوبی‌سافت حمایت می‌شود

۲۴ آبان ۱۳۹۵ - ۲۱:۰۴
رویداد ویژه بازی Rainbow Six Siege در دسترسی قرار گرفت

به‌تازگی شرکت یوبی‌سافت به علاقه‌مندان بازی Rainbow Six: Siege این اطمینان را داد که تا یک سال دیگر این عنوان از سوی سازندگان حمایت خواهد شد.

عنوان خوش ساخت شرکت یوبی‌سافت، بازی Rainbow Six: Siege، سال بسیار خوبی را از زمان تولید پشت سر گذاشت. در این مدت ۳ محتوای دانلودی برای این بازی عرضه شد که البته جدیدترین محتوای دانلودی Rainbow Six: Siege با نام Operation Red Crow در تاریخ ۱۷ ماه سپتامبر منتشر می‌شود.

خبر خوش برای طرفداران بازی این است که سازندگان آن از پشتیبانی این بازی حداقل تا سال آینده دست نخواهند کشید. به‌تازگی شرکت یوبی‌سافت در حساب توییتر بازی عنوان کرده است:

بازی شوتر Rainbow Six: Siege تا یک سال دیگر از سوی ما حمایت خواهد شد و منتظر معرفی محتواهای دانلودی بیشتر در سال پیش رو برای این بازی باشید.

محتواهای دانلودی Operation Black Ice ،Operation Skull Rain و Operation Dust Line که پیش از این برای بازی منتشر شده بودند هرکدام تعدادی نقشه و اپراتور جدید و جزییات دیگر به بازی اضافه کرده بودند که شما می‌توانستید با استفاده از پول مخصوص بازی شخصیت‌های جدید را خریداری کنید.

شرکت یوبی‌سافت با عرضه محتواهای دانلودی بسیار خوب توانست محبوبیت بازی خود را در بین علاقه‌مندان افزایش دهد بطوریکه پس از انتشار محتوای دانلودی Operation Skull Rain، زمان تجربه روزانه این بازی توسط کاربران افزایش ۴۰ درصدی داشت. حال باید منتظر انتشار محتوای جدید این بازی باشیم تا ببینیم باز هم تاثیر مثبتی بر روند Rainbow Six: Siege دارد یا خیر.

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید