با نمرات Watch Dogs 2 همراه باشید

۲۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۹

به‌تازگی لیستی از نمرات اولیه Watch Dogs 2 انتشار یافته که نشان از موفقیت آن دارند و قطعا همان‌طور که بسیاری انتظارش را داشتند، بازی از نسخه اول خود بهتر بوده و توانسته چیزهایی که در نسخه قبلی عملی نشد را اجرا سازد.

متای بازی تاکنون با ۱۷ نقد ۸۶ است که این رقم احتمالا با انتشار نمرات بیشتر تغییر خواهد کرد. هنگام انتشار نمرات بیشتر، این پست به‌روزرسانی می‌شود:

NZGamer: 97/100

TheSixthAxis: 90/100

Watch Dogs 2 یک دنباله کامل است. بازی تمام چیزهایی که نسخه اول را منحصر به‌فرد و اصیل می‌کرد را داراست و آن‌ها را گسترش می‌دهد. از هک گرفته تا داستان، محیط، محتوای مختلف و در کل همه چیز بازی بهتر است. Watch Dogs 2 شباهت بسیار کمی به نسخه قبلی دارد. مقایسه مناسب می‌تواند رفتن از نسخه اول Assassins Creed به Assassins Creed 2 باشد؛ در حالی که نسخه ابتدایی ایده‌ای امیدوار کننده و جدید و در عین حال سنگین را ارائه می‌کرد، اما مانند انتظارات ظاهر نشد ولی نسخه دوم توانست تمام آن ایده‌ها را عملی نماید و آن را به یاد ماندنی‌ترین فرانچایزهای دهه اخیر تبدیل کند. یوبی‌سافت با Watch Dogs 2 راه خوبی را برای خلق دوباره همان جادو در پیش گرفته است.

The Jimquisition: 90/100

God is a Geek: 90/100

ماموریت‌ها متنوع و قوی هستند و شخصیت‌های بازی لحظات بسیار خوب زیادی را فراهم می‌کنند. اگر شما به دنبال عنوانی با جهان‌باز زیبا، پر جنب‌وجوش و منحصر به‌فرد هستید، Watch Dogs 2 برای شما است.

Gadgets 360: 90/100

IBTimes UK: 90/100

Forbes: 90/100

Digitally Downloaded: 90/100

Xbox Achievements: 85/100

Attack of the Fanboy: 80/100

Watch Dogs 2 چیزی است که شما از یک دنباله انتظار دارید. دیدن شخصیت اصلی و سایر همراهان او سرگرم‌کننده است و مکانیک‌های هک کردن بهتر از همیشه هستند. فقط اینکه کل داستان فراموش شدنی بوده، بسیار بد است و با وجود تلاش بسیار خود، هرگز نمی‌تواند شما را غرق داستان کند. با این حال، کسانی که در جست‌وجوی یک تجربه جهان‌باز با مکانیک‌های هک کردن خارق‌العاده‌اند، به احتمال بالا از چیزی که Watch Dogs 2 برای آن‌ها فراهم می‌کند، ناامید نخواهند شد.

Polygon: 80/100

Watch Dogs 2 نسبت به نسخه اول خود بهبود یافته اما در حدی که می‌توانست، پیشرفت نکرده است.

ThisGenGaming: 80/100

Watch Dogs 2 از نسخه اول این سری بهتر است و از آنجا که بسیاری نگران آن بودند، خواستم این موضوع را اول از همه روشن‌سازی کنم. من از داستان، شخصیت‌ها و همچنین محیط بازی که در نسخه اول از آن خوشم نمی‌آمد هم لذت بردم. Watch Dogs 2 چیزی نیست که Assassin’s Creed II برای سری Assassin’s Creed ارمغان آورد اما یک بازی بهبود یافته است! Watch Dogs 2 همچنان مشکلات فنی، هوش مصنوعی و گاهی اوقات مراحل تکراری را دارد که نمره کلی آن را کاهش می‌دهد اما جمعا Watch Dogs 2 ارزش وقت شما را خواهد داشت.

Metro GameCentral: 80/100

Post Arcade: 80/100

Eurogamer Italy: 80/100

We Got This Covered: 80/100

Watch Dogs 2 چیزی است که نسخه اول آن باید می‌بود! کامل شده با شخصیت‌های جالب، شهری پویا برای جست‌وجو و کاوش و آزادی برای مقابله با ماموریت‌ها هر طور که خودتان مناسب می‌دانید.

TrustedReviews: 80/100

IGN: 65/100 (نمره نهایی نیست)

شرم‌آور است که Watch Dogs 2 در چنین شرایطی که مشکلات زیادی دارد منتشر شده و ای کاش می‌توانستم آن را با اشتیاق بیشتری به شما پیشنهاد دهم اما در حال حاضر نمی‌توانم!

متای بازی در سایت OpenCritic با ۱۷ نقد:

متای بازی در سایت Metacritic با ۱۲ نقد:

Watch Dogs 2 در تاریخ ۱۵ نوامبر (۲۵ آبان ماه) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس منتشر می‌شود. همچنین نسخه رایانه‌های شخصی آن تاخیر خورده و حال برای عرضه در ۲۹ نوامبر (۹ آذر ماه) برنامه‌ریزی شده است. سیستم مورد نیاز و ویژگی‌های نسخه رایانه‌های شخصی Watch Dogs 2 هم مشخص یافتند که در این بخش می‌توانید به آن‌ها نگاهی بیندازید.

1
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید