Final Fantasy 12: The Zodiac Age در ESRB رده‌بندی سنی شد

۲۴ آبان ۱۳۹۵ - ۰۷:۰۰

سازمان ESRB عنوان Final Fantasy 12: The Zodiac Age را رده‌بندی سنی کرده است که نوید عرضه‌ی آن تا سال آینده را می‌دهد.

همان‌طور که می‌دانید، Final Fantasy 12: The Zodiac Age نسخه‌ای بازسازی‌شده است که برای کنسول نسل هشتم پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. این عنوان در رده‌بندی‌اش از ESRB، درجه‌ی T یا همان نوجوان را دریافت کرده و گفته شده است که شامل خون کم و خشونت می‌شود:

Final Fantasy 12: The Zodiac Age یک عنوان نقش‌آفرینی است که در آن، به مبارزان مقاومت برای آزادی کشورشان از حکومت سلطنتی کمک خواهید کرد. شما در این بازی به دنیایی خیالی سفر خواهید کرد و با شخصیت‌های مختفی تعامل خواهید داشت. همچنین در نبردهایی با دشمنان و موجودات گوناگون شرکت خواهید کرد که بر اساس استراتژی نوبتی (Turn-Based Strategy) هستند و شاهد موجوداتی نظیر اسکلت، روح و عنکبوت خواهید بود. علاوه بر این‌ها، شما از شمشیر، سلاح‌های گرم و جادو برای نابودی دشمنان استفاده خواهید کرد و نبردها هم شامل افکت‌های نور و ایجاد شکاف با شمشیر می‌شوند.

برخی از صحنه‌ها شامل خشونت اضافی می‌شوند؛ برای مثال یک تیر در بدن فردی فرو رفته و وی آویخته شده است یا شخص دیگری در قفسه‌ی سینه‌اش چاقو فرو رفته است. در یکی از صحنه‌ها، شاهد جسدی خونین برروی یک تخت با زخم چاقو هستیم. بعضی شخصیت‌های مونث هم لباس‌های نامناسبی بر تن دارند.

اگر نسخه‌ی قدیمی Final Fantasy 12: The Zodiac Age را تجربه کرده باشید، از محتویات آن هم آگاهی دارید و پیشنهاد می‌شود که حتی این عنوان را برروی پلی‌استیشن ۲ با وجود قدیمی بودنش بازی کنید، زیرا واقعا زیباست. در آخر که شاهد رده‌بندی سنی ESRB هستیم، این احتمال می‌رود که به‌زودی اسکوئر اینکس از تاریخ انتشار این بازی برروی کنسول نسل هشتم پلی‌استیشن ۴ رونمایی کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید