نیمی از فروش Rocket league متعلق به پلتفرم رایانه‌های شخصی است

۲۴ آبان ۱۳۹۵ - ۰۰:۲۷
بازی Rocket League بیش از 8 میلیون نسخه فروش داشته است و دارای بیش از 22 میلیون کاربر می‌باشد

سایانیکس (Psyonix) اعلام کرد که نیمی از فروش Rocket League از پلتفرم رایانه­‌های شخصی است. البته این خبر ما را متعجب نمی­‌کند چرا که Rocket League برای مدت زیادی در لیست پرفروش‌­ترین بازی­‌های تحت استیم قرار داشته است. برای جزئیات بیشتر در ادامه مطلب با گیمفا همراه باشید.

این اطلاعات در طی مصاحبه با نوکلیپ (Noclip) ارائه شد. جرمی دانهم، نایب رئیس سایانیکس، هنگامی که از او در این باره سوال شد، ادعا کرد که پلتفرم رایانه­‌های شخصی مسئول فروش ۵۰% از نسخه­‌های بازی است.

این اخبار با پیش‌­بینی ما در اول ماه نوامبر مطابقت دارد. همانطور که در آن زمان اعلام کردیم، استیم­‌اسپای (SteamSpy) گزارش داده بود که ۴٫۴ میلیون نفر صاحب Rocket League هستند. در حالی که پیش‌­بینی تعداد نسخه­‌های فروخته شده سخت بود (چرا که بازی یک آخر هفته رایگان داشت)، سایانیکس اعلام کرد که ۴ میلیون نفر از بازی­‌بازان رایانه­‌های شخصی Rocket League را خریداری کرده‌­اند.

این قطعا خبر خوبی است و ثابت می­‌کند که یک عنوان indie می­‌تواند فراگیر شود و نشان می‌­دهد که این بازی، بسیار بازی خوبی است، روی آن کار شده است و به اندازه کافی در معرض توجه قرار می‌­گیرد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید