گیفت کارت
گیفت کارت

نینتندو برای فروش موفق کنسول جدید خود باید از انتشار بازی Red Dead Redemption 2 بر روی سوییچ مطمئن شود

۲۳ آبان ۱۳۹۵ - ۲۳:۱۶
شایعه: آیا تاریخ انتشار قطعی بازی Red Dead Redemption 2 مشخص شده است؟

به‌تازگی مایکل پچر، تحلیل‌گر دنیای بازی‌های ویدیویی، مصاحبه جدیدی در رابطه با شرایط موفقیت کنسول جدید شرکت نینتندو در بازار رقابتی انجام داده است.

شرکت نینتندو همیشه با مشکلاتی از قبیل جذب مشتری برای کنسول‌های خود و عدم حمایت لازم از سوی استودیوهای ترد پارتی بزرگ مواجه بوده است. سوال‌های بسیاری درباره شرایط کنسول جدید این شرکت پس از انتشار ذهن بسیاری از علاقه‌ مندان به کنسول سوییچ را درگیر کرده است، آیا بازهم این مشکلات مانع موفقیت سوییچ می‌شود یا شرایط جور دیگری پیش می‌رود؟ یکی از عوامل مهم برای موفقیت سوییچ حمایت محکم استودیوهای ترد پارتی است البته نه حمایتی که پیش از این از دو کنسول Wii و Wii U شاهد بودیم!

تحلیلگر معروف دنیای بازی‌های ویدیویی، مایکل پچر در جدیدترین اظهارات خود در رابطه با کنسول جدید نینتندو عنوان کرده است که کلید موفقیت نینتندو و سوییچ در گرو حمایت همه جانبه استودیوهای ترد پارتی می‌باشد و اگر نینتندو در این امر موفق شود ما شاهد موفقیت کنسول سوییچ خواهیم بود. به اعتقاد او اگر شرکت نینتندو عناوین بزرگی همچون Red Dead Redemption 2 را نتواند برای کنسول خود عرضه کند، هیچ شانسی در بازار رقابتی ندارد.

به نظر من شرکت نینتندو در تلاشی جدید می‌خواهد متفاوت ظاهر شود که البته از دیدگاه من این تلاش نیز با شکست مواجه خواهد شد. تا وقتی که استودیوهای ترد پارتی از کنسول سوییچ حمایت محکمی نکنند این کنسول به موفقیت دست پیدا نمی‌کند. من اگر به جای آقای کیمیشیما بودم در اولین اقدام خود از بابت عرضه سری جدید Red Dead بر روی کنسول سوییچ مطمئن می‌شدم. باید از انتشار عناوینی مانند Madden ،Call of Duty ،FIFA و Red Dead برای سوییچ مطمئن شد. اگر همه این شرایط مهیا شود من مطمئنم که نینتندو به جایگاه بالایی دست پیدا خواهد کرد اما اگر همان روال قدیمی در پیش گرفته شود باز همان آش و همان کاسه!

تا بدین جا شرکت‌های بزرگی مانند بتسدا، یوبیسافت، تو کی، اکتیویژن و الکترونیک آرتز حمایت خود را از کنسول سوییچ اعلام کرده اند اما به اعتقاد من کلید طلایی موفقیت نینتندو در حال حاضر، اطمینان از انتشار سری جدید Red Dead بر روی کنسول سوییچ می‌باشد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید