گیفت کارت
گیفت کارت

عنوان کلاسیک Red Faction توسط ESRB برای پلی‌استیشن۴ رده‌بندی سنی شد

۲۳ آبان ۱۳۹۵ - ۲۱:۵۸

عنوان کلاسیک Red Faction به تازگی توسط سازمان ESRB برای کنسول پلی‌استیشن ۴ رده بندی سنی شده است. این در حالی است نسخه دوم این بازی نیز رده بندی سنی شده بود و به نظر می‌رسد شاهد این عناوین قدیمی برروی کنسول نسل هشتمی سونی باشیم.

اما شرکتی که پشت این رده بندی‌ها و مقدمات قرار دارد، شرکت THQ Nordic است که به تازگی سعی می‌کند با انتشار عناوین قدیمی و کلاسیک THQ قدیم، سودی به دست آورد. بازی‌های دیگری مانند Destory All Humans! ،Red Faction 2 و Darksiders II Deathinitive Editionاز نسل‌های قبل برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه شده‌اند.

این نکته قابل ذکر است که هر دو عنوان Red Faction و Red Faction II هم‌اکنون توسط سازمان رده بندی اروپایی یا به اختصار، PEGI برای پلی‌استیشن ۴ رده بندی سنی شده‌اند.

عنوان Red Faction در سال ۲۰۰۱ به وسیله Volition و THQ برای کنسول پلی‌استیشن ۲ منتشر شد. هر دو نسخه این سری در نسل هفتم کنسول‌ها برای کنسول پلی‌استیشن ۳ منتشر شدند و حال مشاهده می‌کنیم که به عنوان دو بازی کلاسیک برای پلی‌استیشن ۴ هم عرضه می‌شوند. با این که نسخه پلی‌استیشن ۴ تروفی‌های جدید و رزولوشن بیشتری برای تلویزیون‌های بزرگ دارد اما کاملا مشخص است که THQ Nordic قصد دارد با این کار سود دوباره‌ای از بازی‌های زیر دستش به دست آورد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید