اولین امتیاز Watch Dogs 2 منتشر شد

۲۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۹:۲۸

هنوز ۱۹ ساعت تا انتشار کامل نقدها باقی مانده اما مانند همیشه سایت ThisGenGaming که اخیرا بازی‌های زیادی را زودتر از مدت اعلام شده نقد کرده، اولین امتیاز Watch Dogs 2 را هم ثبت نموده است.

با توجه به امتیاز و نظر این سایت، Watch Dogs 2 از نسخه اول خود بهتر ظاهر شده اما همچنان مشکلات هوش مصنوعی و فنی در آن دیده می‌شود. این نقد بر اساس نسخه پلی‌استیشن ۴ صورت گرفته است. در حین انتشار نمرات بیشتر، این پست به‌روزرسانی خواهد شد:

ThisGenGaming: 80/100

Watch Dogs 2 از نسخه اول این سری بهتر است و از آنجا که بسیاری نگران آن بودند، خواستم این موضوع را اول از همه روشن‌سازی کنم. من از داستان، شخصیت‌ها و همچنین محیط بازی که در نسخه اول از آن خوشم نمی‌آمد هم لذت بردم. Watch Dogs 2 چیزی نیست که Assassin’s Creed II برای سری Assassin’s Creed ارمغان آورد اما یک بازی بهبود یافته است! Watch Dogs 2 همچنان مشکلات فنی، هوش مصنوعی و گاهی اوقات مراحل تکراری را دارد که نمره کلی آن را کاهش می‌دهد اما جمعا Watch Dogs 2 ارزش وقت شما را خواهد داشت.

Watch Dogs 2 در تاریخ ۱۵ نوامبر (۲۵ آبان ماه) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس منتشر می‌شود. همچنین نسخه رایانه‌های شخصی آن تاخیر خورده و حال برای عرضه در ۲۹ نوامبر (۹ آذر ماه) برنامه‌ریزی شده است. سیستم مورد نیاز و ویژگی‌های نسخه رایانه‌های شخصی Watch Dogs 2 هم مشخص یافتند که در این بخش می‌توانید به آن‌ها نگاهی بیندازید.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید