تماشاخانه شماره #۷۸ | فرزند خفاش در برابر سرباز زمستان

۲۳ آبان ۱۳۹۵ - ۰۸:۰۰

درود بر شما همراهان همیشگی گیمفا! امیدواریم هفته خوبی را پشت سر گذاشته باشید و در هر لحظه از آن، شاد و پر انرژی بوده باشید. مانند هر یکشنبه، در این هفته نیز با قسمتی دیگر از سری تماشاخانه در خدمت شما عزیزان هستیم تا دقایقی سرگرم کننده و پر نشاط را با شما سپری کنیم. با ما و با قسمت ۷۸ تماشاخانه با گیمفا همراه باشید.

همه ما از کودکی علاقه داشتیم تا شخصیت‌های محبوب و قهرمانان قدرتمند خود را به جان یکدیگر بیندازیم و بفهمیم قدرت کدام یک به دیگری می‌چربد. این ایده رویایی را مدتی است که استودیوی Bat in the Sun به واقعیت تبدیل کرده است. در هر قسمت از سری پر طرفدار و فوق‌العاده Super Power Beat Down دو شخصیت مشهور از کامیک‌ها، بازی‌های ویدیویی و فیلم‌های مشهور رو در روی یکدیگر قرار می‌گیرند و عوامل این سری با کارگردانی خوب و حرفه‌ای سعی می‌کنند مخاطبان را جذب کنند. در این قسمت از Super Power Beat Down، شاهد مبارزه هیجان انگیز و به شدت جذاب نایت وینگ (Nightwing) و سرباز زمستان (Winter Soldier) هستیم. هر دو شخصیت با این که نقش اول دنیای خود به حساب نمی‌آید اما چنان محبوبیتی به دست آورده اند که حضورشان در یک اثر می‌تواند طرفداران را به وجد آورد. نایت وینگ و سرباز زمستان، هر دو داستان و سرگذشت متفاوت و البته پیش داستانی بسیار غنی دارند. دیک گریسون به عنوان اولین رابین در دنیای کامیک‌های بتمن معرفی می‌شود و باکی بارنز به عنوان رفیق و دوست قدیمی استیون راجرز (کاپیتان آمریکا).به نظر شما کدام یک از این دو مبارز فوق‌العاده پیروز می‌شود؟ بهترین شاگرد شوالیه تاریکی یا سرباز زمستان با بازوی آهنین؟ پاسخ سوال خود را در این قسمت از سری Super Power Beat Down بگیرید:

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

Titanfall 2 آن قدر سریع و هیجان انگیز است که پس از چند دور بازی کردن، عملا مغز شما را خسته می‌کند. حال، تصور کنید از بازی سریع و فعال خسته شده‌اید و می‌خواهید بدون این که هم تیمی‌هایتان از شما ایراد بگیرند، آمار خود را بالا ببرید. شاید ابتدا ذهنتان به سمت کمپ کردن رفت اما اصلا این گونه نیست… در تایتان فال به راحتی می‌توان با تایتان‌های فوق‌العاده بازی کیل گرفت و خیلی خود را به دردسر نینداخت. پس هر وقت حس کردید خسته شده‌اید، سوار تایتان خود شوید، به صورت انتحاری به میان تایتان‌های دشمن بروید و تایتان را منفجر کنید… علاوه بر کیل گرفتن، می‌توانید از منظره نقشه بازی نیز در هوا لذت ببرید. این صحنه‌ و صحنه‌های جالب دیگر را در Highlight Reel شماره ۲۵۲ تماشا کنید:

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

قطعا همه ما از انتشار نسخه بازسازی شده The Elder Scrolls 5: Skyrim خوشحال شدیم زیرا در نسل قبل به نوعی در دنیای سرد و برفی این بازی فوق‌العاده زندگی می‌کردیم. اما فکر نکنید که با بازسازی کردن و رنگ و لعاب دادن به نسخه نسل هشتمی بازی، باگ‌ها و گلیچ‌های بازی نیز از بین می‌رود، اصلا مگر می‌شود اسکایریم را بدون این باگ‌های بامزه و دوست داشتنی‌اش بازی کرد؟ اصلا طرفداران تا تکه‌های چوب گیر کرده به تبر هیزم شکن یا گیر کردن دسته جمعی جنازه‌ها در لای در را نبینند، اسکایریم را بازی نمی‌کنند! باور کنید!!!

چقدر خوب است وقتی در Battlefield 1 با هواپیماهای قدیمی دوست داشتنی در نقشه پرواز می‌کنی و خیلی تفریحی موشک به زمین می‌اندازی. اما قضیه وقتی رویایی می‌شود که همین موشک انداختن الکی، چندین کیل برای شما بگیرد. این صحنه‌ها و تعداد زیادی صحنه جالب دیگر را در Highlight Reel شماره ۲۵۳ تماشا کنید:

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

و در آخر مانند همیشه نوبت می‌رسد به موسیقی درمانی اسلحه؛ بخشی که حسابی طرفدار پیدا کرده است و قطعا بازی‌بازان از آن انرژی زیادی می‌گیرند. این شما و این هم Gun Sync این هفته:

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید